Dot.: Problem z instalacją The Sims 4

autor: danuta720
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

Problem z instalacją The Sims 4

★★★ Newbie

Witam! Gra the sims 4 z dodatkiem psy i koty. Założyłem konto na originie, następnie wykorzystałem klucz produktu jak kazali na instrukcji, wszystko było okej, lecz nie zaczęła się instalacja gry. Co mam teraz zrobić? Wpisywałem kod od nowa, ale pokazuje że został już wykorzystany.

 

Wiadomość 1 z 2 (157 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: Problem z instalacją The Sims 4

[ Edytowane ]

Witaj @rosiek120

 

Gdy pierwszy raz wpisałeś kod  dodatku, został on dodany do twojej Biblioteki Origin, zatem drugi raz już nie wpisujesz kodu.

 

1. Musisz się zalogować na konto, na którym wpisywałeś ten kod.

2. Następnie wejdź do Biblioteki (po lewej stronie).

3. Kliknij na okładkę podstawy gry i na dole wejdź w dodatki, a tam odszukaj okładkę dodatku i pobierz go na swój komputer.

 

kg.jpg

 

Pozdrawiam.

 

-----------------------------------------------------------

Nie pracuję ani nie mam żadnych powiązań z EA. Jestem wolontariuszem i staram się pomagać graczom w naprawie ich gry zgodnie z moją najlepszą wiedzą i nie ponoszę odpowiedzialności za szkody wyrządzone twojemu komputerowi/grze.

Jeżeli moje wskazówki okazały się pomocne, nie zapomnij przyznać XP! Kliknij "Zaakceptuj rozwiązanie" jeżeli post pomógł Ci uporać się z problemem.
Dziękuję!

Zobacz w watku

Wiadomość 2 z 2 (143 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: Problem z instalacją The Sims 4

[ Edytowane ]

Witaj @rosiek120

 

Gdy pierwszy raz wpisałeś kod  dodatku, został on dodany do twojej Biblioteki Origin, zatem drugi raz już nie wpisujesz kodu.

 

1. Musisz się zalogować na konto, na którym wpisywałeś ten kod.

2. Następnie wejdź do Biblioteki (po lewej stronie).

3. Kliknij na okładkę podstawy gry i na dole wejdź w dodatki, a tam odszukaj okładkę dodatku i pobierz go na swój komputer.

 

kg.jpg

 

Pozdrawiam.

 

-----------------------------------------------------------

Nie pracuję ani nie mam żadnych powiązań z EA. Jestem wolontariuszem i staram się pomagać graczom w naprawie ich gry zgodnie z moją najlepszą wiedzą i nie ponoszę odpowiedzialności za szkody wyrządzone twojemu komputerowi/grze.

Jeżeli moje wskazówki okazały się pomocne, nie zapomnij przyznać XP! Kliknij "Zaakceptuj rozwiązanie" jeżeli post pomógł Ci uporać się z problemem.
Dziękuję!
Wiadomość 2 z 2 (144 wyświetleń)

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem