Dot.: EA APP cały czas usuwa mi Apex Legends.

autor: kreatora
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Problem z instalacja Apex Legends.

[ Edytowane ]
★ Novice

Gra pobiera się praktycznie do końca (67gb) po czym launcher postanawia że za mało internetu natracił, i pobiera grę od nowa.

Na komputerze pobrany jest już Battlefield 2042.

Wiadomość 1 z 4 (260 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo
Highlighted

[ Edytowane ]
Hero (Retired)

@Ragferr

Zajrzyj tutaj :

https://answers.ea.com/t5/Problemy-techniczne/EA-APP-problem-z-instalacja/td-p/12412064/jump-to/firs...

Dodatkowo 

Jesli Battlefield 2042 ci sie uruchamia bez problemu, to moze oznaczać ze moze masz za malo iejsca na dysku i nie jest to typowy problem dostępu kompa do folderu instalacyjnego. Pamietaj musisz mieć po zainstalowaniu danego programu minimum 15 GB wolnego miejsca na dysku na pliki temporalne Windowsa a juz na pewno na wygenerowany po instalacji drugi folder gry (bieżącej

Wiadomość 2 z 4 (236 wyświetleń)

★ Novice

Za piątym razem się pobrało tak jak trzeba

Fakt, zmieniłem dysk na którym się to instalowało, przy czym Battlefield 2042 bez problemu zainstalował się na dysku C (NVMe SSD) na którym jest obecnie ~720GB wolnego miejsca, czyli to raczej nie był problem z wolnym miejscem, a Apex zainstalował się na dysku D (HDD) na którym obecnie jest ~780GB wolnego miejsca.

Czyli albo pomogła zmiana dysku do zainstalowania, albo EA jakoś taki humor dobry miało i po prostu pozwoliło go zainstalować.
Przy czym zdaje mi się że problem jest z EA APP i Apexem, bo 3 znajomych która również go pobierała, również miała taki problem.

Wiadomość 3 z 4 (198 wyświetleń)

Dot.: Problem z instalacja Apex Legends.

Community Manager

Super, że się udało i dzięki za Twoje dodatkowe spostrzeżenia @Ragferr 

EA_KalinaAHQ

Wiadomość 4 z 4 (187 wyświetleń)

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem