Dot.: Problem z grą

autor: danuta720
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Problem z grą

[ Edytowane ]
★★★ Newbie

gram w simsy od 306 godzin Standard smile i od jakichs 230..? zaczelo mnie nonstop wyrzucac z gry i zastanawiam sie dlaczego, gralam z prawie 2 tys. modow itd. wszystkie usunelam z folderu z simsami iz myslalam ze problem lezal w modach oczywiscie nie gdy je usunelam sprawilo to tylko ze gra nie wylacza sie juz po 20 minutach rozgrywki lecz po 25 min

gra zawsze wylaczala sie w trakcie rozgrywki nigdy w tworzeniu sima poza razem gdy mialam 3 tys. modow w grze nie gram na wysokich ustawieniach graficznych oraz mam duuuzooo miejsca na dysku na ktorym znajduje sie gra mody zniknely oraz pojawila sie informacja ze gra nie miala by wystarczajaco duzo miejsca na dysko halo 60gb nie wystarcza ?? tak sie stalo gdy zainstalowalam ktorys tam dodatek z kolei ale problem z wylaczaniem sie gry wystepowal juz wczesniej oraz podczas zapisywania gry czasem jest ten proces juz na samym koncu... i w ostatniej sekundzie gra sie wylacza bardzo rzadko w trybie budowania ale zdarzylo mi sie mniej wiecej kilka razy tak mniej wiecej z 2-4 i tak probuje probuje szukam porad w internecie i wiem ze nie lezy to w grze lecz cos jest nie tak z kompem teraz jestem w trakcie przerzucania gry na inny dysk na ktorym jest jeszcze troche wiecej miejsca z nadzieja ze to pomoze po naprawianiu gry pomaga to na kilka godzin minut dzis nie pomoglo np. wgl nie wiem co mam robic jestem w rozpaczy...pomocy 

sorka za bledy, mieszkam od 3 lat za granica i nie mam takiej stycznosci do polskiego. :/

dzieki za pomoc Standard smile

Wiadomość 1 z 2 (567 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Problem z grą

[ Edytowane ]

Witaj @xxclvudivxx

 

Przede wszystkim powinieneś przenieść folder Mods na pulpit komputera, następnie z folderu gry usunąć  następujące pliki/foldery:
- cache,
- cachestr,
- onlinethumbnailcache,
- localthumbcache,

Naprawić grę na Origin, wejść do niej i sprawdzić, jak będzie się zachowywała gra bez modów lub/i CC.

 

Zapoznaj się z tym poradnikiem: https://answers.ea.com/t5/Problemy-techniczne/Poradnik-Jak-sie-pozbyc-bledow-w-grze-i-problemow-z-mo...

 

Myślę też, że twój komputer może nie spełniać wymagań gry:  https://help.ea.com/pl-pl/help/the-sims/the-sims-4/the-sims-4-system-requirements/, ale aktualizacje gry znacznie poniosły te wymagania, zatem obecnie  minimalny system dla gry to Windows 7 64-BIT, z aktualizacją service Pack 1, oraz 8 GB RAM.

 

Pozdrawiam.

 

-----------------------------------------------------------

Nie pracuję ani nie mam żadnych powiązań z EA. Jestem wolontariuszem i staram się pomagać graczom w naprawie ich gry zgodnie z moją najlepszą wiedzą i nie ponoszę odpowiedzialności za szkody wyrządzone twojemu komputerowi/grze.

Jeżeli moje wskazówki okazały się pomocne, nie zapomnij przyznać XP! Kliknij "Zaakceptuj rozwiązanie" jeżeli post pomógł Ci uporać się z problemem.
Dziękuję!
Wiadomość 2 z 2 (537 wyświetleń)

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem