Re: Problem z gra po aktualizacji

autor: EA_Coral
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Problem z gra po aktualizacji

★ Novice

Witam, po aktualizacji wczorajszej, nie mogłem włączyć gry. Grę ponownie zainstalowałem, lecz spotkał mnie drugi problem- nie mogłem włączyć trybu jednego gracza ( prawdopodobnie uszkodzony plik zapisu). Po usunięciu go z chmury zacząłem grę od nowa, problem w tym, że podczas pierwszej misji ( jazda trzema autami do lotniska) po skoku gdzie powinienem zacząć jazdę trzecim autem, po animacji z kobietą VW aucie zamiast w tym aucie kieruje dalej tym co wcześniej, nie można wtedy włączyć menu, nie widać nic z rzeczy typu mapa prędkość itp. Usuwałem parę razy zapisy lecz problem pozostał ten sam. Miał ktoś podobny problem i wie jak go rozwiązać? Nie mogę teraz nic zrobić, próbuje ponownie zainstalować nfs ale nie wiem czy to przyniesie jakiś efekt

Wiadomość 1 z 2 (547 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Re: Problem z gra po aktualizacji

Community Manager (retired)

Witaj @slavczenkoPL

 

Jak sam zauważyłeś, problem najprawdopodobniej leży po stronie uszkodzonych zapisów gry. Spróbuj według poniższych wskazówek, usunąć zapis gry ze swojego profilu:

 

USUNIĘCIE PLIKÓW ZAPISU

 

Dodatkowo możecie spróbować usunąć pliki zapisu gry (USUŃ Z KONSOLI) z waszego profilu po czym odłączcie konsole od zasilania na 1 min.

 

Uwaga: Zapisy mogą zostać utracone (jeśli były dostępne)!

 

 

2223111111.PNG

 

PozdrawiamFingers crossed

 

Wiadomość 2 z 2 (427 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem