Dot.: Problem z grą FIFA18 na wersji pc z directx

autor: ziomekzlw
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Dot.: Problem z grą FIFA18 na wersji pc z directx

[ Edytowane ]

@Pitersonicus

 

 

Próbowałeś powyższych rozwiązań ? Jeśli tak i nic nie pomogło proponuję zrobić format systemu to jedyna skuteczna metoda jeśli chodzi o błędy DirectX.Prześlij  plik DXDIAG sprawdzę jeszcze czy jest u ciebie wszystko ok.

CCP Hero Banner - Blue.png

Wiadomość 11 z 20 (7 987 wyświetleń)

Dot.: Problem z grą FIFA18 na wersji pc z directx

★ Novice

Kliknij w ikonę Fifa 18, właściwości, zgodność i zaznacz "wyłącz optymalizacje pełnoekranowe". To wszystko

Wiadomość 12 z 20 (7 932 wyświetleń)

Dot.: Problem z grą FIFA18 na wersji pc z directx

★★★ Novice
Jeśli masz jeszcze ten problem to napisz na maila: [edit: email address removed]. Znalazłem rozwiązanie, bo też się z tym borykałem i wkurzałem Standard smile
Wiadomość 13 z 20 (7 912 wyświetleń)

Dot.: Problem z grą FIFA18 na wersji pc z directx

Community Manager (retired)

@ziomekzlw Hej!

 

Jeśli masz skuteczne obejście, które u Ciebie pomogło na błąd DirectX, to z racji, iż siła forum polega na dzieleniu się rozwiązaniami między użytkownikami, zachęcam Cię do podzielenia się w tym wątku owym obejściem. :ealight_bulk:

 

Z góry dzięki w imieniu innych graczy, którzy zaglądają na nasze fora! :eahigh_file: 

Wiadomość 14 z 20 (7 910 wyświetleń)

Dot.: Problem z grą FIFA18 na wersji pc z directx

★★★ Novice

To zacznijmy od początku. Błąd w moim przypadku wywalało po ładowaniu niektórych meczów (myślę, że to miało związek z treningami pomiędzy wczytywaniem meczu), jak i również nie mogłem trenować samodzielnie piłkarzy, tylko musiałem symulować trening. Niżej podaję rozwiązanie, które mi pomogło.

 

- Klikamy w start, wpisujemy regedit, klikamy na regedit prawym przyciskiem myszy i klikamy uruchom jako administrator.

 

- Rozwijamy strzałeczką po lewej stronie folder o nazwie HKEY_LOCAL_MACHINE.

 

- Wyszukujemy folder o nazwie SYSTEM i również go rozwijamy

 

- Wyszukujemy folder o nazwie CurrentControlSet i go rozwijamy

 

Wyszukujemy folder o nazwie Control i go rozwijamy

 

- Wyszukujemy folder o nazwie GraphicsDrivers i klikamy na niego lewym przyciskiem myszy.

 

- Po prawej stronie wyświetlą się pliki, a raczej wpisy do rejestru. Klikamy na białym, wolnym tle pod nimi i klikamy Nowy-> Wartość DWORD (32-bitowa). Nie ma znaczenia ilu bitowy masz system operacyjny.

 

- Nazywamy wpis następująco: TdrLevel   UWAGA WPIS MUSI DOKŁADNIE TAK SIĘ NAZYWAĆ. Duże T jak i również L, reszta małymi.

 

- Kiedy już nadamy nazwę klikamy dwukrotnie na wpis i ustawiamy dane wartości na 0 i klikamy ok.

 

- Resetujemy komputer i możemy cieszyć się brakiem błędów w fifie Standard smile 

 

Mam nadzieję, że komuś się przyda ta wiedza i pozwoli się rozkoszować w spokoju rozgrywką, zdobywaniu mistrzostw swoim klubem jak i przepięknych bramek, bez niepotrzebnych nerwów, czego wam z całego serca życzę Standard smile  

Wiadomość 15 z 20 (17 687 wyświetleń)

Dot.: Problem z grą FIFA18 na wersji pc z directx

★★ Novice

To co napisałeś często powoduje, że jest jeszcze gorzej. Gdyż błąd nadal występuje ale nie wywala już tylko sterownika, ale wiesza całkiem kompa i trzeba resetować, bo już nie ruszy.

Wiadomość 16 z 20 (7 656 wyświetleń)

Dot.: Problem z grą FIFA18 na wersji pc z directx

★★★ Novice
Dokładnie...
Wiadomość 17 z 20 (6 330 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Problem z grą FIFA18 na wersji pc z directx

★★★ Newbie

Witam. Zrobiłem jak napisałeś zagrałem kilka meczyków  w DX12 i puki co wszystko działa wzorowo.

Wiadomość 18 z 20 (5 786 wyświetleń)

Dot.: Problem z grą FIFA18 na wersji pc z directx

★★★ Novice

witam ,ja już chyba wszystko robiłem i nic ,nadal ten błąd

Wiadomość 19 z 20 (5 690 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Problem z grą FIFA18 na wersji pc z directx

★★★ Newbie

Co teraz zrobić 

Wiadomość 20 z 20 (1 397 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem

fifa-20-player-splash

Zabezpiecz swoje konto FIFA

Włącz weryfikację logowania, aby chronić swoje dane i uzyskać dostęp do aplikacji FUT Web App.

Zobacz więcej w centrum pomocy EA