Problem z grą Anthem help

autor: Cbool84
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

Problem z grą Anthem help

★ Novice

Witam mam problem z pełną wersja gry Posiadam laptopa dedykowanego dla graczy z kartą graficzną nVidia 1050 Ti 4 GB i troszkę mało Ramu bo tylko 8 ale problem dotyczy zacinania się gry podczas grania i ładowania do misji lagi są straszne nawet po zmniejszeniu grafiki do minimum czasem ładuje mnie tak długo że mój team już jest daleko i zostaje mi 8 sec żeby mnie do ich teleportowalo czy miał ktoś taki problem dodam że sterowniki i direct mam aktualny a inne gry normalnie mi działają na full detalach w tej chwili znów ściągam grę ale zejdzie się znów kupę czasu ☹️ pomocy 

 

Wiadomość 1 z 5 (764 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: Problem z grą Anthem help

Community Manager

Hej @Cbool84

 

Przed uruchomieniem gry wyłącz wszystkie niepotrzebne programy, dodatkowo jeżeli korzystasz z nakładek (Fraps, Discord) również je wyłącz. W tym celu możesz uruchomić komputer w trybie czystego rozruchu. Upewnij się, że pobrałeś najnowsze sterowniki do Twojej karty graficznej (wersja 419.17 jest zoptymalizowana m. in. dla Anthem). Jeżeli te kroki nie pomogą prześlij nam plik DxDiag

 

Spróbuj również rozwiązań zaproponowanych w tym wątku. 

Zobacz w watku

Wiadomość 5 z 5 (680 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: Problem z grą Anthem help

★★★ Novice
Podaj najlepiej pełną specyfikację laptopa Standard smile pewnie będzie im lepiej odpisać na twój problem

Ram oczywiście jest mało, ponieważ system i inne ewentualnie programy też mogą zjadać pamieć ram
zobacz ile ram masz używane podczas grania
Wiadomość 2 z 5 (757 wyświetleń)

Dot.: Problem z grą Anthem help

★ Novice

Asus ROG 1 tera dysk nie ssd karta nvidia 1050 Ti 4 GB 8 GB Ramu i7 nie wierzę że na minimum detalach ta gra by mi nie poszła a inne idą na ultra ściągam grę ponownie może coś to da więc nie podam teraz ile Ramu mi używa mi ta gra kurde chyba będę musiał zainwestować w kolejną kość Ramu ale jak to nie pomoże to się wkurze 

 

Wiadomość 3 z 5 (751 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Problem z grą Anthem help

★ Novice

Intel(R) Core(TM) i7-7700HQ CPU@2.80 GHz (8CPUs) ~2.8GHz direct 12 Windows 10 64bit 

Wiadomość 4 z 5 (740 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Problem z grą Anthem help

Community Manager

Hej @Cbool84

 

Przed uruchomieniem gry wyłącz wszystkie niepotrzebne programy, dodatkowo jeżeli korzystasz z nakładek (Fraps, Discord) również je wyłącz. W tym celu możesz uruchomić komputer w trybie czystego rozruchu. Upewnij się, że pobrałeś najnowsze sterowniki do Twojej karty graficznej (wersja 419.17 jest zoptymalizowana m. in. dla Anthem). Jeżeli te kroki nie pomogą prześlij nam plik DxDiag

 

Spróbuj również rozwiązań zaproponowanych w tym wątku. 

Wiadomość 5 z 5 (681 wyświetleń)

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem