Problem z galerią społeczności

autor: panterplayer033
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

Problem z galerią społeczności

★★★ Novice

Dzień dobry mam taki problem jak wchodzę w galerii społeczność to wyskakują mi takie rzeczy jak na zdj, a jak w nie kliknę to ,,Nie udało się odnaleźć tego obiektu''

Wiadomość 1 z 14 (5 628 wyświetleń)

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: Problem z galerią społeczności

@panterplayer033

 

Przypuszczam, że przed ponowną instalacją gry nie czyściłaś komputera z resztek poprzedniej i dlatego teraz tak to wygląda.

 

Generalnie, po każdym odinstalowaniu jakiegoś programu z komputera trzeba go przeczyścić, następnie zresetować(to ważne),żeby pozbyć się resztek plików, które zawsze zostają w systemie komputera.

 

Myślę, że teraz jedyna rada:

1. Odinstaluj grę (zanim ja odinstalujesz, przenieś jej folder z Moich Dokumentów na pulpit komputera)

 

2. Odinstaluj Origin.

 

3. Przeczyść komputer programem CCleaner, instrukcja tu: https://help.ea.com/pl/help/pc/how-to-use-ccleaner-to-fix-pc-issues/

 

Program CCleaner pobierz tu: https://www.ccleaner.com/ccleaner

 

4. Zresetuj komputer.

 

5. Pobierz i zainstaluj Origin: https://www.origin.com/pol/en-us/store/download

 

6. Zainstaluj grę i jej aktualizacje.

 

7. Wejdź do niej, do jakiegoś otoczenia i  dopiero wtedy sprawdź Galerię.

 

8.  Gdy gra będzie dobra to pograj trochę, zapisz ją, wyjdź z niej, zrób sobie jej kopię, a następnie możesz zamienić stary folder saves z nowym.

I wtedy jeszcze raz sprawdź Galerię.

Na razie nie dodawaj żadnych modów, ani CC do gry. Poczytaj  poradnik, który wkleiłam ci wyżej.

 

 

 

 

 

 

 

-----------------------------------------------------------

Nie pracuję ani nie mam żadnych powiązań z EA. Jestem wolontariuszem i staram się pomagać graczom w naprawie ich gry zgodnie z moją najlepszą wiedzą i nie ponoszę odpowiedzialności za szkody wyrządzone twojemu komputerowi/grze.

Jeżeli moje wskazówki okazały się pomocne, nie zapomnij przyznać XP! Kliknij "Zaakceptuj rozwiązanie" jeżeli post pomógł Ci uporać się z problemem.
Dziękuję!

Zobacz w watku

Wiadomość 10 z 14 (5 482 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: Problem z galerią społeczności

[ Edytowane ]

Witaj @panterplayer033

 

Przyczyną takich obrazków w Galerii mogą być:

1. Niezaktualizowana gra

2. Nieaktualne mody

3. Przeładowana Biblioteka (folder Tray)

4. Nieoryginalna gra.

5. Wiek poniżej 16 lat.

6. Zanieczyszczony komputer

 

Teraz zrób tak:

 

1. Wyczyść pliki tymczasowe za pomocą programu CCleaner - instrukcja tutaj:

https://help.ea.com/pl/help/pc/how-to-use-ccleaner-to-fix-pc-issues/

 

2. Jeżeli posiadasz jakieś mody to przenieś cały folder Mods na pulpit komputera i na razie nie dodawaj go z powrotem do gry, zanim nie sprawdzisz najnowszych aktualizacji modów. Usuń też tymczasowe pliki/foldery z gry w Dokumentach - instrukcja tutaj:

https://answers.ea.com/t5/Problemy-techniczne/Poradnik-Jak-sie-pozbyc-bledow-w-grze-i-problemow-z-mo...

 

3. Teraz sprawdź aktualizacje gry i ewentualnie ją zaktualizuj.

 

4.  Następnie napraw grę na Origin.

 

5. Wejdź do gry i przejrzyj swoja Bibliotekę - jej zawartość (folder Tray) możesz przenieść na pulpit komputera, następnie skopiuj folder Tray do gry i po kolei usuwaj w Bibliotece (nie w Tray-u!) jej zawartość.

 

Pozdrawiam. Standard smile

 

Nie jestem pracownikiem EA, pomagam jako gracz.

 

 

 

-----------------------------------------------------------

Nie pracuję ani nie mam żadnych powiązań z EA. Jestem wolontariuszem i staram się pomagać graczom w naprawie ich gry zgodnie z moją najlepszą wiedzą i nie ponoszę odpowiedzialności za szkody wyrządzone twojemu komputerowi/grze.

Jeżeli moje wskazówki okazały się pomocne, nie zapomnij przyznać XP! Kliknij "Zaakceptuj rozwiązanie" jeżeli post pomógł Ci uporać się z problemem.
Dziękuję!
Wiadomość 2 z 14 (5 614 wyświetleń)

Dot.: Problem z galerią społeczności

Hero (Retired)
@panterplayer033
Za kazdym razem gdy wchodzisz do Galerii wyrzuć przedtem z folderu gry folder cache. Jesli jest on przeladowany Twoj komputer ma problem z wgraniem obrazka i obiektu ktory kryje sie pod danym obrazkiem w Galerii. Kazde Twoje odwiedziny w Galerii powoduja przyrost tego folderu, obciazają grę a potem masz takie efekty jak wyzej. Praktycznie folder cache samej grze w rozgrywce potrzebny nie jest. Po wywaleniu i wlaczeniu gry odtworzy sie nowy pusty. Praktycznie można i należy go wywalać po kazdej wizycie w Galerii,
Wiadomość 3 z 14 (5 595 wyświetleń)

Dot.: Problem z galerią społeczności

★★★ Novice
Jest taka sprawa że folder ten jest pusty. A dalej jest galeria w takim stanie
Wiadomość 4 z 14 (5 538 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Problem z galerią społeczności

★★★ Novice
Niestety żaden z przykładów mi nie pomógł.
Wiadomość 5 z 14 (5 537 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Problem z galerią społeczności

[ Edytowane ]

@panterplayer033

 

Podaj proszę raport DXDIAG twojego komputera.

 

Zrobisz to w taki sposób:

- Kliknij na Start

- w okienku Wpisz DXDIAG i naciśnij Enter

- Zaczekaj aż się załaduje do końca

- Kliknij w "Zapisz wszystkie informacje" pod spodem i miejsce docelowe gdzie ma być zapisany (na przykład na pulpicie komputera).

- Prześlij ten plik tutaj w formie załącznika do postu.

 

Instrukcja: https://answers.ea.com/t5/Problemy-techniczne/Info-Jak-wygenerowac-raport-DxDiag/m-p/5923956#M307

 

Napisz też:

1. Gdzie kupowałaś grę,

2. Jak  włączasz grę

3. Według jakiej opcji ją zapisujesz.

4. Czy posiadasz w grze jakieś mody.

5. Czy w Bibliotece (folder Tray) posiadasz jakieś domy, rodziny, pokoje...

 

Pozdrawiam. Standard smile

 

-----------------------------------------------------------

Nie pracuję ani nie mam żadnych powiązań z EA. Jestem wolontariuszem i staram się pomagać graczom w naprawie ich gry zgodnie z moją najlepszą wiedzą i nie ponoszę odpowiedzialności za szkody wyrządzone twojemu komputerowi/grze.

Jeżeli moje wskazówki okazały się pomocne, nie zapomnij przyznać XP! Kliknij "Zaakceptuj rozwiązanie" jeżeli post pomógł Ci uporać się z problemem.
Dziękuję!
Wiadomość 6 z 14 (5 522 wyświetleń)

Dot.: Problem z galerią społeczności

★★★ Novice

1. Kupowałam ją online przez orgin
2. Przez orgin, czyli wchodzę i klikam graj.
3. Zapisz jako (chyba o to chodziło)
4.Tak ale one nie przeszkadzają skąd to wiem ponieważ ten błąd powstał z jakieś 4 miesiące temu gdy grałam na czystej grze, (ale już nie pamiętam po czym się to stało)
5. Folder Tray jest pusty

Wiadomość 7 z 14 (5 515 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Problem z galerią społeczności

[ Edytowane ]

@panterplayer033

 

 Komputer masz dobry. Standard smile

 

Nie wiem, czy po listopadowej aktualizacji wymieniałaś wszystkie mody i sprawdzałaś stare CC - to ważne, bo tamta aktualizacja zmieniła silnik gry.

 

Różnica pomiędzy modami, a CC, przeczytaj tu (druga część poradnika):

https://answers.ea.com/t5/Problemy-techniczne/Poradnik-Jak-sie-pozbyc-bledow-w-grze-i-problemow-z-mo...

 

Zrób tak:

1. Wejdź w Moje Dokumenty i do folderu gry dopisz jakąś nazwę, np.: The Sims 4 - stara (ta gra ci nie zniknie, w kazdej chwili będziesz mogla usunąć jej człon "- stara"  i powrócić do tej gry).

 

2. Zaloguj się na Origin, jako administrator (klikając prawym klawiszem myszki na ikonkę Origin>wybierz opcję>uruchom jako administrator).

 

3. Uruchom grę (w Dokumentach utworzy się nowa, niezależna gra), wejdź do niej i sprawdź Galerię.

 

Daj znać, jak poszło.

 

-----------------------------------------------------------

Nie pracuję ani nie mam żadnych powiązań z EA. Jestem wolontariuszem i staram się pomagać graczom w naprawie ich gry zgodnie z moją najlepszą wiedzą i nie ponoszę odpowiedzialności za szkody wyrządzone twojemu komputerowi/grze.

Jeżeli moje wskazówki okazały się pomocne, nie zapomnij przyznać XP! Kliknij "Zaakceptuj rozwiązanie" jeżeli post pomógł Ci uporać się z problemem.
Dziękuję!
Wiadomość 8 z 14 (5 501 wyświetleń)

Dot.: Problem z galerią społeczności

[ Edytowane ]
★★★ Novice

Nie pomogło Frown Ale nawet jak próbowałam odinstalować grę i zainstalować ją ponownie nie działało ( zrobiłam tak podejrzę 1 miesiąc temu)

 

Wiadomość 9 z 14 (5 495 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Problem z galerią społeczności

@panterplayer033

 

Przypuszczam, że przed ponowną instalacją gry nie czyściłaś komputera z resztek poprzedniej i dlatego teraz tak to wygląda.

 

Generalnie, po każdym odinstalowaniu jakiegoś programu z komputera trzeba go przeczyścić, następnie zresetować(to ważne),żeby pozbyć się resztek plików, które zawsze zostają w systemie komputera.

 

Myślę, że teraz jedyna rada:

1. Odinstaluj grę (zanim ja odinstalujesz, przenieś jej folder z Moich Dokumentów na pulpit komputera)

 

2. Odinstaluj Origin.

 

3. Przeczyść komputer programem CCleaner, instrukcja tu: https://help.ea.com/pl/help/pc/how-to-use-ccleaner-to-fix-pc-issues/

 

Program CCleaner pobierz tu: https://www.ccleaner.com/ccleaner

 

4. Zresetuj komputer.

 

5. Pobierz i zainstaluj Origin: https://www.origin.com/pol/en-us/store/download

 

6. Zainstaluj grę i jej aktualizacje.

 

7. Wejdź do niej, do jakiegoś otoczenia i  dopiero wtedy sprawdź Galerię.

 

8.  Gdy gra będzie dobra to pograj trochę, zapisz ją, wyjdź z niej, zrób sobie jej kopię, a następnie możesz zamienić stary folder saves z nowym.

I wtedy jeszcze raz sprawdź Galerię.

Na razie nie dodawaj żadnych modów, ani CC do gry. Poczytaj  poradnik, który wkleiłam ci wyżej.

 

 

 

 

 

 

 

-----------------------------------------------------------

Nie pracuję ani nie mam żadnych powiązań z EA. Jestem wolontariuszem i staram się pomagać graczom w naprawie ich gry zgodnie z moją najlepszą wiedzą i nie ponoszę odpowiedzialności za szkody wyrządzone twojemu komputerowi/grze.

Jeżeli moje wskazówki okazały się pomocne, nie zapomnij przyznać XP! Kliknij "Zaakceptuj rozwiązanie" jeżeli post pomógł Ci uporać się z problemem.
Dziękuję!
Wiadomość 10 z 14 (5 483 wyświetleń)

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem