Re: Problem z fifa manager 09

autor: MattiuDefo
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Problem z fifa manager 09

★★★ Novice

Nie mogę uruchomić gry ciągle wyskakuje komunikat - nie można uruchomić gry wystapił problem z serwerami licencyjnimi spróbuj ponownie za kilka minut .wie ktoś jak to naprawic poproszę o pomoc bardzo proszę .Z góry dziękuje za pomoc

Wiadomość 1 z 10 (625 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Re: Problem z fifa manager 09

[ Edytowane ]
Hero (Retired)

@piorunoll

Jedyne działajace rozwiazanie ktore mozna znaleźć (ale dla innej gry) jest użycie plików paul.dll i plików winui.dll z innej gry EA przeznaczonej dla systemu Windows 7 lub nowszego. Weź te dwa pliki .dll z folderu Binaries tej nowszej gry, skopiuj je, przejdź do folderu Binaries w FIFA ,zamień stare pliki na nowe i potwierdź, gdy zostaniesz o to poproszony.
To nie musi dzialac bo jednak jest to rozwiazanie z grudnia 2019 roku dla innej gry

https://answers.ea.com/t5/Origin-Client-Web-Technical/Cannot-Launch-Mirror-s-Edge-due-to-quot-Proble...

 

procz tego są  tylko standartowe rozwiazania EA podane tutaj

https://help.ea.com/pl/help/faq/connection-troubleshooting-basic/

 

@piorunoll 

Edit - jescze mam twierdzenie ze odpowiiedzialny za ten blad jest plik paul.dll - jesli to jest stra wersja pliku, to  juz nie działa 

 

Nie jestem pracownikiem EA 

Wiadomość 2 z 10 (618 wyświetleń)

Re: Problem z fifa manager 09

[ Edytowane ]
★★★ Novice

@kreatoraa wiesz gdzie moge znaleźć te pliki albo jak byś mógł mi je na maila wysłać ( Edytowane ) bym był bardzo wdzięczny nazwa w nawiasie maila łącznie

 

@piorunoll 

 

Nie podajemy adresów e-mail ani innych wrażliwych informacji na forum.

Wiadomość 3 z 10 (607 wyświetleń)

Re: Problem z fifa manager 09

[ Edytowane ]
Hero (Retired)

@piorunoll

Jak instalowales gre z dysku czy pobrales z Origin?
Jesli instalowales z dysku to zainstalowales stare pliki odpowiedzialne za autoryzacje - odinstaluj to i pobierz gre z Origin

 

https://answers.ea.com/t5/Mass-Effect-1/PC-There-is-a-problem-connecting-to-the-server-ME1-authoriza...

 

@piorunoll 

Jest jescze obejscie tego problemu 

Upewnij się, że Origin jest zamknięty.
Przejdź do folderu „Binaries” w folderze „> dysk <: \ Program Files (x86) \ Origin Games \ twoja gra'  i przenieś pliki „paul.dll” i „winui.dll” na pulpit.
Otwórz Origin> przejdź do biblioteki gier> kliknij prawym przyciskiem myszy  na okładkę gry i wybierz  napraw
Stestuj czy to zadzialalo

Wiadomość 4 z 10 (604 wyświetleń)

Re: Problem z fifa manager 09

[ Edytowane ]
★★★ Novice

bo ja instalowałem z dysku i nie moge znaleść plików z autoryzacją aby wgrac de autoryzacje

 

Wiadomość 5 z 10 (594 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Re: Problem z fifa manager 09

Hero (Retired)
@piorunoll

Tam jest edit do mojego postu wyzej
Upewnij się, że Origin jest zamknięty.
Przejdź do folderu „Binaries” w folderze „> dysk <: \ Program Files (x86) \ Origin Games \ twoja gra' i przenieś pliki „paul.dll” i „winui.dll” na pulpit.
Otwórz Origin> przejdź do biblioteki gier> kliknij prawym przyciskiem myszy na okładkę gry i wybierz napraw
Stestuj czy to zadzialalo
Wiadomość 6 z 10 (591 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Re: Problem z fifa manager 09

★★★ Novice

ale ja tą gre instalowałem z płyty i nie posiadam orgina

Wiadomość 7 z 10 (587 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Re: Problem z fifa manager 09

[ Edytowane ]
Hero (Retired)

@piorunoll

kiedy instalowales gre i rejestrowales ja po raz pierwszy musiales podac swoj adres mailowy - tym samym zarejestrowales gre na Origin i utworzyłes tam konto
Pobierz Origin stad i zaisnstaluj a nastepnie wpisz ten adres mailowy w panel logowania i wybierz i kliknij "nie pamietam hasla" i dalej postepuj zgodni z instrukcją.
https://www.origin.com/pol/pl-pl/store/download

Musisz uzyc tego samego adresu mailowego jaki podałes podczas pierwszej instalacji gry

Wiadomość 8 z 10 (573 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Re: Problem z fifa manager 09

Witaj @piorunoll 

 

Licencja tej gry wygasła,  aby ją odnowić musisz skontaktować się z EA    instrukcja 

CCP Hero Banner - Blue.png

Wiadomość 9 z 10 (561 wyświetleń)

Re: Problem z fifa manager 09

[ Edytowane ]
★★★ Novice

@kreatoranie nie działa przeniesienie na pulpit wyskakuje komunikat że jest włożony nie odpowiedni dysk 

 

Wiadomość 10 z 10 (551 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

black-origin-bg

ZASADY I WYTYCZNE FORUM ORIGIN

Przestrzegaj tych zasad i wytycznych, gdy publikujesz coś na forum Origin.

Przeczytaj zasady

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem