Problem z fifa 17

autor: 145414rads
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

Problem z fifa 17

★★ Novice

Witam mam problem z fifa 17 a dokladniej z uruckhomieniem gry wyskakuje "directx error"

 

Wiadomość 1 z 5 (420 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: Problem z fifa 17

@145414rads

 

 

Spróbuj  według mojego sposobu.pierwszy punkt pomijasz bo już masz pobrane.

 

1.Pobierz sterowniki do karty graficznej tutaj , po lewej stronie masz do pobrania i wybierasz Windows  10 ,64 bit

2.Gdy już pobierzesz wchodzisz w pobrane lub podobny folder i klikasz na plik instalacyjny  prawym przyciskiem myszy i  wybierasz 7 zip i wypakuj pliki np do folderu na pulpicie  po czym instalujesz

3. Po zakończeniu  instalacji przytrzymaj klawisz Windows i naciśnij klawisz R w oknie uruchom wpisz devmgmt.msc i naciśnij enter.

4.Wchodzisz w panel sterowania -  System i Zabezpieczenia - system i po lewej stronie  Menedżer urządzeń

5.W Menedżerze urządzeń rozwiń Karty graficzne, kliknij prawym przyciskiem myszy urządzenie Intel i wybierz polecenie "Aktualizuj oprogramowanie sterownika".W następnym oknie wybierz "przeglądaj mój komputer w poszukiwaniu sterownika ", a następnie wybierz "Pozwól mi wybrać z listy sterowników urządzeń na moim komputerze

6.W następnym oknie kliknij przycisk "Z dysku", a następnie przejdź do wyodrębnionego folderu Intel HD4000 (win64) wklejonego na pulpicie.

7.Przeglądaj w podfolderze Grafika, kliknij lewym przyciskiem plik igdlh64.inf, aby go podświetlić, a następnie kliknij Otwórz.Kliknij "OK", a następnie kliknij "Dalej" i poczekaj, aż sterownik  zostanie zainstalowany.Po zakończeniu kliknij przycisk "Zamknij", a następnie kliknij przycisk "Tak", aby ponownie uruchomić komputer 

 

CCP Hero Banner - Blue.png

Zobacz w watku

Wiadomość 4 z 5 (595 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: Problem z fifa 17

[ Edytowane ]

@145414rads

 

Witam 

 

 

Widzę że masz nieaktualne sterowniki do grafiki,zainstaluj najnowsze Intel-HD-Graphics-4000 

 

Intel HD Grapchics 4000 jes to grafika z 2011 roku, mniej wydajniejsza niż grafika dedykowana typu GeForce lub Radeon,więc myślę że problem może być z grafiką ,zainstaluj nowe sterowniki zobaczmy czy coś to da.

 

Wymagania FIFA18

 

Prześlij  proszę raport DXDIAG

CCP Hero Banner - Blue.png

Wiadomość 2 z 5 (413 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Problem z fifa 17

★★ Novice
Ahh wyskakuje blad jak pobieram sterownik przy instalacjii pisze "poprawność instalowanego sterownika nie została sprawdzona dla tego komputera"
Wiadomość 3 z 5 (400 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Problem z fifa 17

@145414rads

 

 

Spróbuj  według mojego sposobu.pierwszy punkt pomijasz bo już masz pobrane.

 

1.Pobierz sterowniki do karty graficznej tutaj , po lewej stronie masz do pobrania i wybierasz Windows  10 ,64 bit

2.Gdy już pobierzesz wchodzisz w pobrane lub podobny folder i klikasz na plik instalacyjny  prawym przyciskiem myszy i  wybierasz 7 zip i wypakuj pliki np do folderu na pulpicie  po czym instalujesz

3. Po zakończeniu  instalacji przytrzymaj klawisz Windows i naciśnij klawisz R w oknie uruchom wpisz devmgmt.msc i naciśnij enter.

4.Wchodzisz w panel sterowania -  System i Zabezpieczenia - system i po lewej stronie  Menedżer urządzeń

5.W Menedżerze urządzeń rozwiń Karty graficzne, kliknij prawym przyciskiem myszy urządzenie Intel i wybierz polecenie "Aktualizuj oprogramowanie sterownika".W następnym oknie wybierz "przeglądaj mój komputer w poszukiwaniu sterownika ", a następnie wybierz "Pozwól mi wybrać z listy sterowników urządzeń na moim komputerze

6.W następnym oknie kliknij przycisk "Z dysku", a następnie przejdź do wyodrębnionego folderu Intel HD4000 (win64) wklejonego na pulpicie.

7.Przeglądaj w podfolderze Grafika, kliknij lewym przyciskiem plik igdlh64.inf, aby go podświetlić, a następnie kliknij Otwórz.Kliknij "OK", a następnie kliknij "Dalej" i poczekaj, aż sterownik  zostanie zainstalowany.Po zakończeniu kliknij przycisk "Zamknij", a następnie kliknij przycisk "Tak", aby ponownie uruchomić komputer 

 

CCP Hero Banner - Blue.png

Wiadomość 4 z 5 (596 wyświetleń)

Dot.: Problem z fifa 17

★★ Novice
Zrobilem aktualizacje drugiego sterownika karty graficznej nvidia i pomogło + leci za pomoc
Wiadomość 5 z 5 (377 wyświetleń)

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem

fifa-20-player-splash

Zabezpiecz swoje konto FIFA

Włącz weryfikację logowania, aby chronić swoje dane i uzyskać dostęp do aplikacji FUT Web App.

Zobacz więcej w centrum pomocy EA