Problem z dźwiękiem

autor: Filaas
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Problem z dźwiękiem

[ Edytowane ]
★★★ Newbie

Witam.  Mam problem w postaci braku dzwięku w Origin. Wszystkie gry ze Steam muzyka i inne dzwięki działają poprawnie. Tylko w grach Origin nie posiadam dzwięków. Proszę o pomoc ! (na pasku dzwieku Origin jest na 100%) Winows 10. Bedę wdzięczny za pomoc.

Wiadomość 1 z 11 (6 325 wyświetleń)

Dot.: Problem z dźwiękiem

Community Manager (retired)

@Filaas Witaj!

 

Podobne zgłoszenia mieliśmy również na EN forach i w większości przypadków Origin był ustawiony na inne urządzenie wyjścia jeśli chodzi o dźwięk,  dlatego wejdź w opcję Panel Sterowania > Dźwięk i w momencie gdy Origin jest uruchomiony, ustaw pożądane wyjście dźwięku np:

 

Cap863ture.PNG

 

Dodatkowo będą w tych opcjach ustaw jakość dźwięku we właściwościach >zaawansowane danego głośnika  na CD:

 

Cap42342ture.PNG

 

 


 

Celem również wykluczenia błędu po stronie aplikacji, wyczyść jej pamięć podręczną według instrukcji tutaj

 

W samym Origin (Ustawienia aplikacji) również sprawdź opcję dźwięku, jakie masz wybrane:

 

Cap3242ture.PNG

 

 

Powodzenia życzę! Nerd

 

 

Wiadomość 2 z 11 (6 298 wyświetleń)

Dot.: Problem z dźwiękiem

★ Apprentice

ylo tak robione i zero poprawy ,jakies inne wytlumaczenie .Zawsze dzialalo wszystko a od jakiegoś czasu nic

Wiadomość 3 z 11 (6 147 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Problem z dźwiękiem

★ Apprentice

Problem lezy po waszej stronie a nie po stronie komputerow graczy

Wiadomość 4 z 11 (6 142 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Problem z dźwiękiem

Community Manager (retired)

@szturman11 Hej!

 

Z racji, iż również jestem użytkownikiem Windows 10, nie mam żadnych problemów z klientem Origin (dźwięk w grach EA) i jak Ty również korzystam z innych platform. Przy tak dużej ilości oprogramowania instalowanego na komputerach (różni producenci itp.), zawsze jest szansa na konflikt oprogramowania użytkownika z daną aplikacją jak np. na EN forum, gdzie problemem okazała się aplikacja od strony płyty głównej: "Sonic Studio".  Jeśli posiadasz taką aplikację, radzę ją odinstalować, zachęcam też do skorzystania z czystego rozruchu.

 

Powodzenia!

Wiadomość 5 z 11 (6 123 wyświetleń)

Dot.: Problem z dźwiękiem

★★★★★ Newbie

@EA_Odix 

mam ten sam problem Frown tylko że problem w tym że mam słuchawki bluetoutch i na zwykłych słuchawkach tez nie działa tylko jeszcze jest jeden proble nic nie słysze w tle masz jakieś porady dotycz to 90% gier na orgin acess  i mam najnowsze sterownik i win 10 pro proszę o pomoc bo sam nie dam rady . jakby było trzeba więcej informacji o mojej specyfikacji to proszę napisać [=

 

 

 

                                                                                                                                                                                                                                                        POZDRAWIA MAKS Standard smile

 

Wiadomość 6 z 11 (4 688 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Problem z dźwiękiem

Community Manager

Hej MAKS aka @MADIX_YT Standard smile

 

Rozumiem, że zastosowałeś się do powyższych wskazówek, tak? Czy zauważyłeś jakąkolwiek poprawę po uruchomieniu komputera w trybie czystego rozruchu? W kwestii specyfikacji zawsze pomocny jest DxDiag Standard smile

Wiadomość 7 z 11 (4 678 wyświetleń)

Dot.: Problem z dźwiękiem

★★★★★ Newbie

jest mała poprawa ponieważ raz na jakiś czas coś słychac przez 3 sekundy i potem znowu nic . A to morze byc ważne mam laptopa gamingowego model "asus ROG Strix GL703" . przeczytałem i nie mam przycisku wiec mam 36 btowy seystem .

 

Processor: Intel(R) Core(TM) i7-7700HQ CPU @ 2.80GHz (8 CPUs), ~2.8GHz
Memory: 8192MB RAM
Available OS Memory: 8076MB RAM
Page File: 7631MB used, 11332MB available
Windows Dir: C:\WINDOWS
DirectX Version: DirectX 12
DX Setup Parameters: Not found

Operating System: Windows 10 Home 64-bit (10.0, Build 17134) (17134.rs4_release.180410-1804)
Language: Polish (Regional Setting: Polish)
System Manufacturer: ASUSTeK COMPUTER INC.
System Model: GL503VD

Mam nadixeje że podałem istotne rzeczy

Wiadomość 8 z 11 (4 670 wyświetleń)

Dot.: Problem z dźwiękiem

★★★★★ Newbie
@EA_Kuba nie mam pojęcia jak to naprawić prubowałem to naprawić przez kilka godzi i nic )= popszę o pomoc .
Wiadomość 9 z 11 (4 657 wyświetleń)

Dot.: Problem z dźwiękiem

★★★★★ Newbie
@MADIX_YT Mam to samo
Wiadomość 10 z 11 (2 595 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

black-origin-bg

ZASADY I WYTYCZNE FORUM ORIGIN

Przestrzegaj tych zasad i wytycznych, gdy publikujesz coś na forum Origin.

Przeczytaj zasady

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem