Dot.: Problem z dźwiękiem w grach z platformy ORGIN.

autor: PancernyZiemniak
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Problem z dźwiękiem w grach z platformy ORGIN.

★★★★★ Newbie

Dzień dobry
Mam problem z grami z orgina, a mianowicie nie mam żadnych dźwięków z gry. Nie, nie mam żadnej gry z orgina wyciszonej w panelu dźwięków. Tak, wyłączyłem "orgin w grze". Tak mam aktualne sterowniki. Dźwięk mi nie działa we wszystkich grach z platformy Orgin. Wygląda jakby system nie wykrywał dźwięków z tych aplikacji, gdyż "menadżer dźwięków" nie pokazuje żadnej aktywności pod tym kątem. Oprócz dźwięku gry działają bez zarzutów. Oto moja specyfikacja jakby komukolwiek była potrzebna:
Intel I7 8700k
Nvidia GTX 1070 MSI Gaming X 8gb
G.Skill Trident Z RGB DDR4, 2x8GB, 3200MHz
be quiet! Straight Power 10 700W
MSI Z370 PRO Carbon AC
Windows 10 home
NZXT kraken x72
Orgin i gry z niego są zainstalowane na dysku HDD przyspieszonym o dysk Optane 32gb.
Problem wystąpił dzisiaj. Nie było go napewno wczoraj, gdyż grałem w Battlefield 4 bez żadnych problemów wczoraj i przed wczoraj.

Wiadomość 1 z 2 (287 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Problem z dźwiękiem w grach z platformy ORGIN.

★ Novice
Mam to samo od jakiegoś miesiąca. Jedynie bf3 chodzi jak trzeba. myślałem o uszkodzeniu karty dźwiękowej ale jest sprawna. Reinstall systemu pomogł na jedynie kilka dni i problem powrócił. Nie mam problemu w innych grach (lol, warthunder, city skylines).
Wiadomość 2 z 2 (278 wyświetleń)

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem