Dot.: Problem z dodatkiem, szczegóły zamiast pobierz

autor: MattiuDefo
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

Problem z dodatkiem, szczegóły zamiast pobierz

[ Edytowane ]
★★ Novice

Witam,

Przy pobieraniu dodatku Psy i Koty zawiesił się laptop, po ponownym uruchomieniu Origin nie kontynuował pobierania i przy dodatku pojawił się właśnie napis "szczegóły" zamiast "graj" lub "pobierz", podobnie ze wszystkimi dodatkami z kolejki, które jeszcze nawet nie zaczęły pobierania. Próbowałam reinstalować Origina i nic to nie dało, podobnie odświeżanie biblioteki gier, naprawianie gry czy aktualizowanie, wszystko w teorii działa i nic się nie dzieje. Cały czas jednak nie mam dodatku, wchodząc w grę pokazuje "pobierz, by zagrać" a jak klikam mam komunikat że dodatek jest posiadany. Cały czas jednak nigdzie nie mogę wznowić pobierania lub od początku go pobrać. Dodam tylko, że nie korzystam z systemu windows a ios, jeśli ma to jakieś znaczenie.

Czy jest jakieś rozwiązanie tego problemu? Bardzo proszę o pomoc 

 

edit: usuwanie wszystkich programów instalacyjnych również nie rozwiązuje problemu

 

Wiadomość 1 z 4 (1 425 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: Problem z dodatkiem, szczegóły zamiast pobierz

★★ Novice

Dobra, znalazłam rozwiązanie Angel 

Czyszczenie za pomocą tego, reinstalacja Origina i wszystko gra jak trzeba reset origin tool  ^^

Zobacz w watku

Wiadomość 2 z 4 (1 405 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: Problem z dodatkiem, szczegóły zamiast pobierz

★★ Novice

Dobra, znalazłam rozwiązanie Angel 

Czyszczenie za pomocą tego, reinstalacja Origina i wszystko gra jak trzeba reset origin tool  ^^

Wiadomość 2 z 4 (1 406 wyświetleń)

Dot.: Problem z dodatkiem, szczegóły zamiast pobierz

★★ Novice

A na windows?

Wiadomość 3 z 4 (1 394 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Problem z dodatkiem, szczegóły zamiast pobierz

[ Edytowane ]

@Milosz_M_25

 

Witaj

 

Na Windows wyczyszczenie pamięci podręcznej Origin powinno rozwiązać problem instrukcja.

CCP Hero Banner - Blue.png

Wiadomość 4 z 4 (1 382 wyświetleń)

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem