Problem z dodaniem sima z biblioteki

autor: Wikamaxx
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

Problem z dodaniem sima z biblioteki

★★★ Newbie

Hej!

 

Gdy mam zamiar stworzyć nową rodzinę i klikam " Dodaj Sima z Mojej Biblioteki " Wyświetla mi się komunikat  " Aby kontynuować, włącz obsługę funkcji sieciowych

  w opcjach gry "  Natomiast gdy w chodzę w opcję gry nic takiego znaleźć nie mogę, nigdy takiego komunikatu nie miałam więc, nie mam bladego pojęcia czym to jest spowodowane i jak to naprawić, więc, jeśli pytanie jest bez sensu bo coś przeoczyłam czy coś takiego, to sorki.

 

 

Wiadomość 1 z 6 (904 wyświetleń)

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: Problem z dodaniem sima z biblioteki

★★★ Newbie

Witam,

Tę opcję można włączyć przez wejście w opcje gry>inne. tam pierwszą opcją jest "dostęp do funkcji sieciowych.

Myślę że to to.

Pozdrawiam. (:

Zobacz w watku

Wiadomość 2 z 6 (869 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: Problem z dodaniem sima z biblioteki

★★★ Newbie

Witam,

Tę opcję można włączyć przez wejście w opcje gry>inne. tam pierwszą opcją jest "dostęp do funkcji sieciowych.

Myślę że to to.

Pozdrawiam. (:

Wiadomość 2 z 6 (870 wyświetleń)

Dot.: Problem z dodaniem sima z biblioteki

[ Edytowane ]

Witaj @Wikamaxx 

 

 

Gdy chcesz  do CAS dodać Sima z Biblioteki to klikasz na opcję "Otwórz Galerię/Bibliotekę" i tam wchodzisz do Biblioteki, a następnie klikasz na Sima, którego chcesz dodać do CAS>"Umieść rodzinę":

g1.jpg

 

g1a.jpg

 

 

Gdy chcesz  z CAS dodać (zapisać) Sima do Biblioteki to klikasz na opcję "zapisz rodzinę":

 

g2.jpg

 

 

@michal_pirx   - opcja "dostęp do funkcji sieciowych." konieczna jest tylko w wypadku, gdy chcesz mieć dostęp do Galerii.

 

 

Natomiast, gdy  chcesz zapisać Sima do Biblioteki, lub pobrać go z niej do CAS. wtedy  ta opcja nie musi być włączona:

 

g3.jpg

 

Dostęp do Biblioteki mają także posiadacze tradycyjnej wersji gry, dla których opcje funkcji sieciowych (on-line) są niedostępne.

 

Pozdrawiam.

 

-----------------------------------------------------------

Nie pracuję ani nie mam żadnych powiązań z EA. Jestem wolontariuszem i staram się pomagać graczom w naprawie ich gry zgodnie z moją najlepszą wiedzą i nie ponoszę odpowiedzialności za szkody wyrządzone twojemu komputerowi/grze.

Jeżeli moje wskazówki okazały się pomocne, nie zapomnij przyznać XP! Kliknij "Zaakceptuj rozwiązanie" jeżeli post pomógł Ci uporać się z problemem.
Dziękuję!
Wiadomość 3 z 6 (861 wyświetleń)

Dot.: Problem z dodaniem sima z biblioteki

★★ Novice
Wiadomość 4 z 6 (682 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Problem z dodaniem sima z biblioteki

★★ Novice
@Feploku A gdzie jest a ocja dostę do funkcji sieciowych bo chce mieć galerie...
Wiadomość 5 z 6 (681 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Problem z dodaniem sima z biblioteki

Hej @Feploku 

 

Galeria dostępna jest dla graczy, którzy mają konto Origin osoby dorosłej (wiek powyżej 16 lat), oraz zwykłą wersję gry.:

https://answers.ea.com/t5/Problemy-techniczne/Dostep-do-galeri-w-The-Sims-4/td-p/8206284

 

Jeżeli masz zainstalowaną tradycyjną wersję gry (Twój komputer posiada system 32 BIT), lub przez pomyłkę ją pobrałaś (w przypadku, gdy masz system 64 BIT), a także posiadasz  konto dziecka (wiek poniżej 16 lat)  to nie będziesz miała dostępu do Galerii:

https://answers.ea.com/t5/Informacje-o-grach/The-Sims-4-Aktualizacja-odnosnie-obslugiwanych-systemow...

 

Pozdrawiam.

 

-----------------------------------------------------------

Nie pracuję ani nie mam żadnych powiązań z EA. Jestem wolontariuszem i staram się pomagać graczom w naprawie ich gry zgodnie z moją najlepszą wiedzą i nie ponoszę odpowiedzialności za szkody wyrządzone twojemu komputerowi/grze.

Jeżeli moje wskazówki okazały się pomocne, nie zapomnij przyznać XP! Kliknij "Zaakceptuj rozwiązanie" jeżeli post pomógł Ci uporać się z problemem.
Dziękuję!
Wiadomość 6 z 6 (664 wyświetleń)

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem