Dot.: Problem z crashami

autor: EA_Kuba
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

Problem z crashami

★ Novice

Witam,

Może komus ktos ma podobna do mnie sytuacje z gra, caly czas podczas rozgrywki wywali mi crash logi i wyłącza grę. NIe w tym żadnej regularoności raz po 10 minutach alblo 5 min.. nie da się normlanie grac... zna ktoś rozwiązanie tego problemu??

Wiadomość 1 z 7 (1 003 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: Problem z crashami

Community Manager

Hej @kaassa92 

 

Dzięki za DxDiag Standard smile

 

Pierwszą informacją, która rzuciła mi się w oczy to wersja systemu operacyjnego, który jest zainstalowany na Twoim komputerze, a który aktualnie jest w fazie testów (Windows 10 Pro Insider Preview 64-bit (10.0, Build 19541) (19541.rs_prerelease.200102-1216). Rzuciłem okiem na listę znanych problemów, ale nie znalazłem nic co mógłbym powiązać z Twoim problemem (nie mniej nie wykluczone, że może być to w jakiś sposób powiązane). 


 

Zdaje się, że jest dostępna nowa wersja sterownika do Twojej karty graficznej (NVIDIA GeForce RTX 2070 SUPER), możesz pobrać go z oficjalnej strony NVidia, link znajdziesz tutaj Standard smile. Sugerowałbym czystą instalację, a jeśli korzystasz z NVidia Experience, w notkach aktualizacyjnych znalazłem informację o dodaniu profilu dla STAR WARS™ Jedi: Upadły Zakon™. 


 

W pliku DxDiag znalazłem również:

Podpis problemu:
P1: starwarsjedifallenorder.exe
P2: 4.21.2.0
P3: 5df04ca2
P4: dbdata.dll

 

Przejdź do folderu instalacyjnego z grą, a następnie do - Jedi Fallen Order\SwGame\Binaries\Win64 i usuń z poniższej lokalizacji zaznaczoną bibliotekę. Następnie przejdź do programu Origin i skorzystaj z funkcji Napraw klikając prawym przyciskiem myszy na okładkę gry. 


Z racji błędów związanych z programem Origin, wyczyść jego pamięć podręczną i zaktualizuj do najnowszej wersji (sprawdź czy aktywowana jest opcja automatycznej aktualizacji w ustawieniach aplikacji)


 

Upewnij się również, że gra została dodana do wyjątków w programie antywirusowym. 

Zobacz w watku

Wiadomość 4 z 7 (967 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: Problem z crashami

Community Manager

Hej @kaassa92 

 

Prześlij nam DxDiag, może tam znajdziemy jakieś wskazówki co do rozwiązania Twojego problemu Standard smile 

Wiadomość 2 z 7 (986 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Problem z crashami

★ Novice

Hej EA_Kuba,

W załączniku moj dxdiag.

Wiadomość 3 z 7 (980 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Problem z crashami

Community Manager

Hej @kaassa92 

 

Dzięki za DxDiag Standard smile

 

Pierwszą informacją, która rzuciła mi się w oczy to wersja systemu operacyjnego, który jest zainstalowany na Twoim komputerze, a który aktualnie jest w fazie testów (Windows 10 Pro Insider Preview 64-bit (10.0, Build 19541) (19541.rs_prerelease.200102-1216). Rzuciłem okiem na listę znanych problemów, ale nie znalazłem nic co mógłbym powiązać z Twoim problemem (nie mniej nie wykluczone, że może być to w jakiś sposób powiązane). 


 

Zdaje się, że jest dostępna nowa wersja sterownika do Twojej karty graficznej (NVIDIA GeForce RTX 2070 SUPER), możesz pobrać go z oficjalnej strony NVidia, link znajdziesz tutaj Standard smile. Sugerowałbym czystą instalację, a jeśli korzystasz z NVidia Experience, w notkach aktualizacyjnych znalazłem informację o dodaniu profilu dla STAR WARS™ Jedi: Upadły Zakon™. 


 

W pliku DxDiag znalazłem również:

Podpis problemu:
P1: starwarsjedifallenorder.exe
P2: 4.21.2.0
P3: 5df04ca2
P4: dbdata.dll

 

Przejdź do folderu instalacyjnego z grą, a następnie do - Jedi Fallen Order\SwGame\Binaries\Win64 i usuń z poniższej lokalizacji zaznaczoną bibliotekę. Następnie przejdź do programu Origin i skorzystaj z funkcji Napraw klikając prawym przyciskiem myszy na okładkę gry. 


Z racji błędów związanych z programem Origin, wyczyść jego pamięć podręczną i zaktualizuj do najnowszej wersji (sprawdź czy aktywowana jest opcja automatycznej aktualizacji w ustawieniach aplikacji)


 

Upewnij się również, że gra została dodana do wyjątków w programie antywirusowym. 

Wiadomość 4 z 7 (968 wyświetleń)

Dot.: Problem z crashami

Community Manager

Hej @kaassa92 

 

Udało Ci się rozwiązać problem ? Standard smile

Wiadomość 5 z 7 (910 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Problem z crashami

★★★ Novice

Dlaczego mój wpis został usunięty w tym temacie?

Wiadomość 6 z 7 (785 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Problem z crashami

Community Manager

@Artonis Wydzieliłem Twoją odpowiedź z tego wątku i utworzyłem nowy temat. O, tutaj Standard smile

Wiadomość 7 z 7 (782 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem