Problem z battelfield 2042

autor: M3gick
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Problem z battelfield 2042

★★★ Newbie

Witam podczas wlaczania gry battelfield 2042 laduje mi sie po chwili zacina i wyskakuje taki bład 

wie ktos moze jak to naprawic 

Wiadomość 1 z 6 (713 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Problem z battelfield 2042

[ Edytowane ]

@M3gick Witam. Mam ten sam problem od aktualizacji. Niestety jedne oficjalne info to że pracują nad naprawą. Myślę że jutro powinien być FIX. Możesz próbować naprawiać na swoją rękę, niektórym pomaga, usunięcie cache i folderu BF2042 z dokumentów. W moim przypadku nie pomaga nic 🙃. Więcej przeczytasz w linku poniżej. 

 

https://answers.ea.com/t5/Technical-Issues/Game-Freeze-Crash-since-18-10-22/m-p/11969470#M34203

CCP Hero Banner


Wiadomość 2 z 6 (683 wyświetleń)

Dot.: Problem z battelfield 2042

★★★ Newbie

Ok dzieki po proboje chociaz nie mam juz pomyslu 

Wiadomość 3 z 6 (668 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Problem z battelfield 2042

@M3gick Znalazłem coś takiego:

"I deleted the 2042 folder from within documents, I also cleared the DX cache located at %localappdata%/D3DSCache, and ran a disk cleanup on C:"

Nie mam jak sprawdzić czy rozwiązanie działa. Wieczorem to zweryfikuje i dam znać 🙂.

CCP Hero Banner


Wiadomość 4 z 6 (659 wyświetleń)

Dot.: Problem z battelfield 2042

[ Edytowane ]

@M3gick Sprawdziłem. Nie frezzuje mnie już. A wiec tak:

1. Usuwasz Folder Battlefield 2042 z Dokumentów. Możesz zostawić tylko folder settings w moim przypadku działa poprawnie
2. Naciszkasz Windows+R i wpisujesz : %localappdata%/D3DSCache - Usuwasz cała zawartość folderu
3. Ponownie Windows + R wpisujesz : %temp% usuwasz cała zawartość.
4. Użyj CClenar, Glary Utilities programu do czyszczenia rejestru.

CCP Hero Banner


Wiadomość 5 z 6 (649 wyświetleń)

Dot.: Problem z battelfield 2042

★★★ Novice

Nic nie pomogło wyczysciłem cache i dalej w momencie ładowania do mapy zamarcie.

Wiadomość 6 z 6 (642 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem