Problem z aplikacją

autor: sfilipek_pl
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

[#] Web App wyskakuje informacja niezbędna weryfikacja - captcha badany problem

[ Edytowane ]
★★★ Novice

Siema mam problem otóż to wchodząc na web appa wyskakuje mi informacja niezbędna werifikacja i pod nią piszę : Rozwiąż poniższe zadanie żeby dalej używać aplikacji. Dziękujemy za grę w Fifa 19. No i pod spodem jest jakies zadanie z przesuwaniem obrazków. Robię wszystko dobrze a na końcu i tak wyskakuje mi komunikat że zrobiłem to źle. Miał ktoś może taki problem ps Próbowałem już z 20 razy to robić i za każdym razem wyskakiwał mi ten komunikat że zle to zrobiłem. Na innych kontach wchodze do web appa bez problemu natomiast na głównym koncie właśnie mam coś takiego.

Wiadomość 1 z 15 (5 643 wyświetleń)
★★★ Newbie

Hej

Chciałem się dzisiaj zalogować do FUT Companion. Wyświetlił mi się wtedy komunikat że wcześniejszy dostęp do webapp i aplikacji mobilnej dobiegł końca.   Co lepsze jeszcze w ten weekend grałem w FUT Champions.

Nie wiem o co chodzi i proszę o pomoc.

Wiadomość 2 z 15 (5 562 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Web app

★★ Novice

ja dziś właśnie też tak mam, na telefonie i aplikacji wyskakuje weryfikacja. Żadnego zadania nie ma, aby móc to zweryfikować. :/

Wiadomość 3 z 15 (5 599 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Problem z aplikacją

★★★★ Novice

Dzień dobry, mam następujący problem z app FUT 19 Companion po zalogowaniu wyskakuje komunikat:

Niezbędna Werygikacja... rozwiąż poniższe zadanie żeby używać aplikacji...

Oczywiście się nic nie wyświetla odnośnie zadania.

Wiadomość 4 z 15 (5 579 wyświetleń)

Problem z werfikacją

★★ Novice

Jak próbuje wejść na web app to muszę zweryfikować że nie jestem potem Ale nie mam żadnego obrazka Ani nic.Co robić? 

Wiadomość 5 z 15 (5 574 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Web app

★ Novice

Mam to samo, mam rozwiązać zadanie a tu puste pole nie ma nic. Czyszczenie pamięci, reinstall, reset telefonu nic nie pomaga

Wiadomość 6 z 15 (5 589 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Web app

★★★ Newbie

Hej, mam tak samo. Jakieś rozwiązania? 

Wiadomość 7 z 15 (5 574 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Problem z werfikacją

★★ Novice

Witam mam ten sam problem Co można zrobi?

Wiadomość 8 z 15 (5 565 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Problem z werfikacją

Community Manager (retired)

@zulu20007  @Dr0xion  @ColonelS19  @Seek3rOne  @prokoksu1 

 

Informacja

 

Problem jest potwierdzony i badany z naszej strony. Na tą chwilę prosimy Was o cierpliwość i próby logowania na WEB /APP Companion w późniejszym terminie. Jeśli otrzymam odpowiedź, iż błąd został usunięty, dam Wam znać w tym wątku. 

Wiadomość 9 z 15 (5 550 wyświetleń)

Dot.: Problem z werfikacją

★★★★ Novice
@EA_Odix a jak się ma sytuacja na obecną chwilę, gdyż problem istnieje od rana i z tego co obserwuje i kilku kontaktach (telefonach do EA) to 80% użytkowników app na świecie ma ten problem więc defakto 20% może spokojnie licytować i sprzedawać karty ( nie wliczając użytkowników konsol i pc) a co za tym idzie zbierać profity dla klubu!
A co będzie z Nami???
Wiadomość 10 z 15 (5 524 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem

fifa-20-player-splash

Zabezpiecz swoje konto FIFA

Włącz weryfikację logowania, aby chronić swoje dane i uzyskać dostęp do aplikacji FUT Web App.

Zobacz więcej w centrum pomocy EA