Dot.: Problem z aplikacją Origin

autor: Revan2000s
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Problem z aplikacją Origin

★★★ Newbie

Witam, mam problem z aplikacją Origin ,za każdym razem gdy chcę ją włączyć wyskakuje komunikat "Aplikacja Origin napotkała poważny problem i zostanie zamknięta" Nie mam pojęcia co może być nie tak , drugim problemem jest samo uruchomienie gry The Sims4 ,gdy próbuje ją uruchomić pojawia się informacja , "Nie można uruchomić gry, ponieważ Origin jest wyłączony. Włącz program Origin, następnie spróbuj uruchomić grę.". Próbowałam wszystkich sposobów opisanych w internecie , nie wiem czy jest to problem z komputerem, czy z samą aplikacją.Proszę o szybką odpowiedz . Pozdrawiam (w załączniku wklejam raport,który wyskakuje mi przy błędzie z aplikacją)

Wiadomość 1 z 2 (3 622 wyświetleń)
0 Kudo

Dot.: Problem z aplikacją Origin

Hej.

Na początek prosiłbym abyś usunęła ręcznie aplikację Origin. - LINK

Po usunięciu programu, pobierz plik instalacyjny Origin z tej strony internetowej - https://www.origin.com/download

Następnie otwórz pobrany folder, naciśnij Prawym Przyciskiem Myszy (PPM) na plik "OriginThinSetup.exe" i wybierz "Uruchom jako administrator".

 

Jeśli to nie zadziała, a instalacja się nie powiedzie, wykonaj bardziej rozbudowane poniższe kroki w wymienionej kolejności.

  1. Ręcznie odinstaluj aplikację Origin.
  2. Uruchom program CCleaner.
  3. Zrestartuj swój router/modem, a następnie wykonaj czysty rozruch systemu.
  4. Upewnij się, że Kontrola Konta Użytkownika jest włączona.
  5. Pobierz najnowszą wersję aplikacji Origin, oraz uruchom plik instalacyjny jako administrator.
  6. Dodaj Origin do wyjątków w zaporze oraz antywirusie, a następnie upewnij się, że wszystkie wymagane porty są otwarte.
  7. Na koniec uruchom zainstalowany program Origin jako administrator.

POWODZENIA!

Wiadomość 2 z 2 (3 611 wyświetleń)

black-origin-bg

ZASADY I WYTYCZNE FORUM ORIGIN

Przestrzegaj tych zasad i wytycznych, gdy publikujesz coś na forum Origin.

Przeczytaj zasady

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem