Problem z aparatem fotograficznym

autor: veronica7195
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

Problem z aparatem fotograficznym

★ Novice

Mam problem z aparatem fotograficznym. Od początku gry, kiedy używałam aparatu fotograficznego w sims 4 przy robieniu zdjęć w interfejsie aparatu wyświetlał się napis

POZOSTAŁA ILOŚĆ ZDJĘĆ: 
Na początku możliwych do wykonania zdjęć było kilkanaście
Aktualnie pozostało tylko 5 możliwych do wykonania. Po zrobieniu piątego aparat się wyłącza i automatycznie wychodzę do trybu normalnej rozgrywki. Wtedy muszę ponownie wejść w wyposażenie i wybrać aparat. Ta większa możliwość zrobienia ilości zdjęć gdzieś wyparowała po prostu. Pamietam że robiłam foty które systematycznie zmiejszały ilośc wykonanych zdjęć będąc w innej rodzinie którą już dawno usunełam i zaczęłam rozgrywkę od początku na innej rodzinie. A miejsce na zdjęcia w aparacie zostało nadal tylko 5. Nie mogę znaleść odpowiedzi ani na zagranicznych forach ani w Polskich. Załączam screena z problemem Usunełam  zdjęcia które zapisały się w folderze [Dokumenty - Electronic Arts - Sims 4 - Zrzuty ekranu] A to również nie pomogło mi przywrócić kilkunastu możliwości zrobienia zdjęć w aparacie. Tak jakby aparat w simsach 4 był kliszowy i za kazdym razem trzeba wymieniać na nową rolkę. 
Proszę o pomoc

Wiadomość 1 z 3 (826 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: Problem z aparatem fotograficznym

[ Edytowane ]
★★★★★ Expert

@veronica7195  Witaj Standard smile

 

Tak, dokładnie. W Aparacie możesz zrobić maksymalnie pięć zdjęć i automatycznie aparat się wyłączy i nie ma możliwości zwiększenia ilości robienia zdjęć w aparacie, jest to limit ustalony z góry Standard smile

 

Jeśli zależy ci na większej ilości robienia zdjęć, możesz skorzystać z trybu zrzuty ekranu, ustawiając odpowiednio kamerę klawiszem TAB i naciskając klawisz C ,aby zrobić zrzut. I tym sposobem możesz robić nieograniczoną ilość zdjęć.

 

W opcjach gry zakładka "zrzuty ekranu" musisz jeszcze odznaczyć opcje "zapis interfejsu" aby na zrzutach nie były widoczne elementy interfejsu gry.

 

Pozdrawiam..

Zobacz w watku

Wiadomość 2 z 3 (811 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: Problem z aparatem fotograficznym

[ Edytowane ]
★★★★★ Expert

@veronica7195  Witaj Standard smile

 

Tak, dokładnie. W Aparacie możesz zrobić maksymalnie pięć zdjęć i automatycznie aparat się wyłączy i nie ma możliwości zwiększenia ilości robienia zdjęć w aparacie, jest to limit ustalony z góry Standard smile

 

Jeśli zależy ci na większej ilości robienia zdjęć, możesz skorzystać z trybu zrzuty ekranu, ustawiając odpowiednio kamerę klawiszem TAB i naciskając klawisz C ,aby zrobić zrzut. I tym sposobem możesz robić nieograniczoną ilość zdjęć.

 

W opcjach gry zakładka "zrzuty ekranu" musisz jeszcze odznaczyć opcje "zapis interfejsu" aby na zrzutach nie były widoczne elementy interfejsu gry.

 

Pozdrawiam..

Wiadomość 2 z 3 (812 wyświetleń)

Dot.: Problem z aparatem fotograficznym

[ Edytowane ]

@veronica7195 

 

Daj znać czy porady @Narayen  pomogły.

CCP Hero Banner - Blue.png

Wiadomość 3 z 3 (743 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem