[#] Problem z aktywacją gry - brak opcji potwierdzenia wersji - obejście

autor: ItalianSucz
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

[#] Problem z aktywacją gry - brak opcji potwierdzenia wersji - obejście

[ Edytowane ]
★★ Novice

zakupiłem kod na nfss z g2a, kod działa ale  mam problem z dodaniem do biblioteki(screen), okno nie ładuje sie w całości przez co nie moge pojsc dalej, to samo jak robie przez tel czy przeglądarke, co mam zrobic??

Wiadomość 3 z 10 (867 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: problem z aktywacją gry

[ Edytowane ]
Community Manager (retired)

@Azadi-Origin @ItalianSucz  @CrazyCapral

 

Ten błąd na przykładzie Waszych raportów wysłałem do ekipy od Origin, tymczasem spróbujcie jeszcze użyć kodu, na tej stronie. Drugim obejściem jest użycie przycisku TAB w opcji wyboru języka, co powinno również umożliwić przejście dalej do instalacji. Pozdrawiam!

Zobacz w watku

Wiadomość 9 z 10 (993 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Problem z aktywacją klucza produktu

★★★ Newbie

Witam. Mam taki oto problem, że nie moge tego zaakceptować

Wiadomość 1 z 10 (836 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

problem z aktywacją gry

★★ Novice

zakupiłem kod na nfss z g2a, kod działa ale  mam problem z dodaniem do biblioteki(screen), okno nie ładuje sie w całości przez co nie moge pojsc dalej, to samo jak robie przez tel czy przeglądarke, co mam zrobic??

Wiadomość 2 z 10 (830 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: problem z aktywacją gry

[ Edytowane ]
★★★ Guide

Witaj!

 

Problem Twój był już poruszany. Zerknij  TU

 

Spróbuj też zmniejszyć lub zwiększyć rozdzielczość ekranu . Kliknij PPM na pulpit i wybierz Ustawienia ekranu. Po zmianie rozdzielczości  istnieje szansa ,że wszystkie elementy okienka aplikacji Origin  zmieszczą się na ekranie.

 

Pozdrawiam

Wiadomość 4 z 10 (859 wyświetleń)

Dot.: problem z aktywacją gry

Hej,

Na początek spróbuj wyczyścić pamięć podręczną Origin.

Jeśli to nie pomoże, spróbuj aktywować klucz w przeglądarce, a następnie zmniejsz lub zwiększ wielkość strony (CTRL + rolka myszy).

Wiadomość 5 z 10 (819 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: problem z aktywacją gry

★ Novice

A po co mamy pomniejszać te okna i się bawić ? To jest wina origin bardzo słaba platforma skoro nawet kodu do gry nie można aktywować ajaj co się porobiło. I jeszcze mam się bawić, aby rozdzielczość zmieniać? śmieszne bardzo śmieszne.

Wiadomość 6 z 10 (841 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: problem z aktywacją gry

★★ Novice

pomniejszanie i zwiekszanie nic nie daje

Wiadomość 7 z 10 (834 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: problem z aktywacją gry

★ Novice

U mnie na platformie Origin jak próbuje dodać grę kodem to wyświetla się jaką grę dodaje, e-mail konta klikam potwierdź czy tam dodaj i wyświetla się biała kartka taka mała u góry i nic więcej pozostaje mi jedynie kliknąć krzyżyk aby wyłączyć te okienko. A podczas próby dodania gry kodem na stronie w przeglądarce wyświetla mi u góry błąd i proszę spróbować później tylko tyle ;/

Wiadomość 8 z 10 (822 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: problem z aktywacją gry

[ Edytowane ]
Community Manager (retired)

@Azadi-Origin @ItalianSucz  @CrazyCapral

 

Ten błąd na przykładzie Waszych raportów wysłałem do ekipy od Origin, tymczasem spróbujcie jeszcze użyć kodu, na tej stronie. Drugim obejściem jest użycie przycisku TAB w opcji wyboru języka, co powinno również umożliwić przejście dalej do instalacji. Pozdrawiam!

Wiadomość 9 z 10 (994 wyświetleń)

Dot.: problem z aktywacją gry

★★★ Newbie

WItam, mam ten sam problem, nie mogę zakończyć aktywacji gry, nic nie pomaga, czy problem został już w jakiś sposób rozwiązany? Co robić? Tab ani rozdzielczość nie pomaga. 

Wiadomość 10 z 10 (695 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

black-origin-bg

ZASADY I WYTYCZNE FORUM ORIGIN

Przestrzegaj tych zasad i wytycznych, gdy publikujesz coś na forum Origin.

Przeczytaj zasady

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem