Dot.: Problem z aktualizacją

autor: DembosZardonic
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Mam problem z właczeniem trybu online

★★ Novice

Potrzebuje włączyć tryb online ale nie mogę bo muszę aktualizować Origin do ,,najnowszej wersji'' która ma błędy (nie mogę jej zainstalować bo jest problem z wersie na Windows 10) a chce zagrać w NFS PayBack a do tego muszę mieć tryb Online

Wiadomość 40 z 380 (1 784 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: OriginThinSetup.exe nie uruchamia się

★★★★ Novice

Ściągam starszą wersje i sprawdzam, Dziękuje za pomoc i przekierowanie do odpowiedniego tematu

Wiadomość 41 z 380 (1 780 wyświetleń)

Dot.: Mam problem z właczeniem trybu online

★★ Novice
jak jest jakiś temat z rozwiązaniem tego problemu to proszę o linka bo nie umiem takiego znaleźć
Wiadomość 42 z 380 (1 776 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

PROBLEM Z ORIGIN, NIE URUCHAMIA SIE

★ Novice

Problem z Origin. Witam mój problem jest następujący od jakichś 3 dni miałem problem z Origin'em mianowicie robiła mi się aktualizacja,  kiedy pasek doleciał do końca okienko zniknęło i nic sie nie działo, jak chciałem odpalić ponownie Origin przez ikonę na pulpicie ponownie robiła sie aktualizacja a po niej nic sie nie działo i tak w kółko. Postanowiłem zrobić uninstall i zainstalować ponownie lecz podczas instalacji dzieje sie to samo jest aktualizacja a po niej nic sie nie dzieje a program nie zostaje zainstalowany. Teraz nie mogę nawet grać w gry ponieważ nie mam Origin, Po za ponownym zainstalowaniem próbowałem jeszcze uruchamiać program przez administratora instalator rownież.

Wiadomość 43 z 380 (1 812 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: PROBLEM Z ORIGIN, NIE URUCHAMIA SIE

@DembosZardonic

 

Witaj

 

Jeżeli posiadasz Windows 10, pobierz starszą wersje Origin TUTAJ, wina  jest po stronie aktualizacji Windows 10, po zainstalowaniu starszej wersji Origin, wyłącz automatyczne aktualizacje programu jak poniżej. 

 

W tym temacie jest ten problem, jeśli mogę prosić pisz tam.

 

Origin - Ustawienia aplikacji - Aplikacja 

Przechwytywanie.JPG

CCP Hero Banner - Blue.png

Wiadomość 44 z 380 (1 842 wyświetleń)

Dot.: Problem z zainstalowaniem origin

★★ Novice

Działa Standard smile Dzięki za pomoc.

Wiadomość 45 z 380 (1 859 wyświetleń)

Problem z aktualizacją

★ Novice

WItam mam problem z AKtualizacja Origin. Mam pobraną starszą wersje Origin ponieważ najnowsza aktualizacja jak słyszałem ma problem z win 10  którego posiadam. Do sedna. Mój problem polega na tym, że Origin wymaga aktualizacji do najnowszej wersji a jej niestety nie mogę zrobić mam do wyboru 3 opcje: 
1. Zaktualizuj Origin z właczeniem automatycznego aktualizowania.
2. Zaktualizuj Origin bez włączania automatycznego aktualizowania
3. Uruchom Origin w trybie offline
I problem polega na tym ze bez aktualizacji nie mogę nic zrobić po za graniem w gry które mam kupione a te które mam z Origin Access nie chcą się uruchomić ponieważ origin jest w trybie offline. Moje pytanie brzmi czy jest jakis sposob zeby ta najnowsza aktualizacja działała poprawnie na win 10 czy moze jest jakis sposob aby ja ominąć, na razie jedyny sposób jaki mam to ciągłe odinstalowywanie origin i instalowanie tej starszej wersji, i wszystko dziala do ponownego uruchomienia origin'a.

Wiadomość 46 z 380 (1 793 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Problem z aktualizacją

[ Edytowane ]

Witaj

Na początek prosiłbym abyś usunął ręcznie aplikację Origin. - LINK

Wykonaj też tzw czysty rozruch.

Pobierz starszą wersje Origin >>TUTAJ<<, jest to problem aktualizacji Windows 10, po zainstalowaniu starszej wersji Origin, wyłącz automatyczne aktualizacje programu jak poniżej. 

 

212.jpg

Wiadomość 47 z 380 (1 781 wyświetleń)

Dot.: Problem z aktualizacją

★ Novice
Własnie tak zrobiłem i po ponownym uruchomieniu sie programu dalej prosi o aktualizacje
Wiadomość 48 z 380 (1 775 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: nie mogę zainstalować origin.

★★★★★ Novice

Pobranie starszej wersji Origina pomogło, ale na jeden dzień. Dzisiaj już każe zainstalować aktualizację, mimo, iż wyłączyłem automatyczne aktualizowanie. Bez tego program jest offline, a więc nie da się grać. Pewnie której wersji bym nie ściągnął, to przy każdej będzie info o konieczności aktualizacji. 

Wiadomość 49 z 380 (1 800 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

black-origin-bg

ZASADY I WYTYCZNE FORUM ORIGIN

Przestrzegaj tych zasad i wytycznych, gdy publikujesz coś na forum Origin.

Przeczytaj zasady

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem