Problem z Web Appem

autor: byku2239
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

Problem z Web Appem

★★★ Newbie

 Zapomniałem swoje pytanie zabezpieczające i zablokowałem sobie dostęp do aplikacji web app, a na ten moment nie mam dostępu do swojej konsoli.

Wiadomość 1 z 2 (526 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: Problem z Web Appem

Community Manager (retired)

@byku2239 Witam na naszym forum! Soccer ball

 

O czym to ja miałem..... a no tak... widzisz nie tylko Ty masz problemy z pamięcią Wink ale nie martw się jeśli zablokowałeś dostęp do strony WEB APP nasi koledzy z działu pomocy chętnie pomogą w tej kwestii.

 

Co musisz zrobić to skontaktować się z naszym doradcą poprzez stronę EA Help według kroków z naszego wpisu poniżej:

 

Dodatkowo sprawdź nasz oficjalny artykuł o FUT i Pytaniu Awaryjnym oraz jak zadbać o Bezpieczeństwo drużyny FUT

 

Powodzenia i zapraszamy ponownie!

Zobacz w watku

Wiadomość 2 z 2 (529 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: Problem z Web Appem

Community Manager (retired)

@byku2239 Witam na naszym forum! Soccer ball

 

O czym to ja miałem..... a no tak... widzisz nie tylko Ty masz problemy z pamięcią Wink ale nie martw się jeśli zablokowałeś dostęp do strony WEB APP nasi koledzy z działu pomocy chętnie pomogą w tej kwestii.

 

Co musisz zrobić to skontaktować się z naszym doradcą poprzez stronę EA Help według kroków z naszego wpisu poniżej:

 

Dodatkowo sprawdź nasz oficjalny artykuł o FUT i Pytaniu Awaryjnym oraz jak zadbać o Bezpieczeństwo drużyny FUT

 

Powodzenia i zapraszamy ponownie!

Wiadomość 2 z 2 (530 wyświetleń)

black-origin-bg

ZASADY I WYTYCZNE FORUM ORIGIN

Przestrzegaj tych zasad i wytycznych, gdy publikujesz coś na forum Origin.

Przeczytaj zasady

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem