Re: Problem z The Sims 4

autor: kreatora
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Problem z The Sims 4

★ Novice

Po sierpniowej aktualizacji TS4 (16.08.2018) gra samoistnie się wyłącza. Dzieję się to podczas ładowania ekranu z logiem TS4. Przez moment ładuje się normalnie, po czym słychać "zgrzyt" w muzyce ekranu ładowania i zostaje wyrzucona do pulpitu, a gra zostaje zamknięta. Dzieje się tak już od blisko miesiąca. Kilkakrotnie już próbowałam naprawiać grę, aktualizować. Po odinstalowaniu i ponownym zainstalowaniu - problem nie zniknął. Uprzedzajac pytania - po ponownym zainstalowaniu nie dodałam do gry żadnych modów ani dodatków nieoficjalnych.

 

Proszę bardzo o pomoc, bo już nie mam pomysłu co robić. 

Wiadomość 1 z 4 (434 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Re: Problem z The Sims 4

[ Edytowane ]
Hero (Retired)

To ze nie dodałas zadnych modów nie zmienia faktu, ze to stare mody ktore juz masz nie pasuja do ostatniej aktualki i trzeba je wymienic na nowsze wersje.
Po kazdej aktualizacji czesc modów przestaje działac, a niektore bedą psuc gre.
Takim modem miedzy innymi jest MC, UIC czy inne skrypt mody.
Wyjmij folders mods na pulpit , gra utworzy nowy pusty po właczeniu , nastepnie napraw gre i daj tu info czy dalej masz ten problem. Jeśli zniknal nalezy znaleźć mod odpowiedzialny za ten błąd.
Innym powodem moze byc za slaba karta graficzna lub nieaktualne sterowniki do niej. Kazdy dodatek nieco poddkreca wymagania dla karty graficznej ,
Nie jestem pracownikiem EA . Pomagam jako gracz,

Wiadomość 2 z 4 (411 wyświetleń)

Re: Problem z The Sims 4

[ Edytowane ]
★ Novice

Nie, gra jest czysta. Po ponownym zainstalowaniu nie dodawalam ŻADNYCH dodatków. Gra ma zainstalowane tylko dodatki od EA. Zero modów, zero dodatków nieoficjalnych. Brak modów nie robi tu różnicy, bo problem był taki sam gdy mody były w grze i jest taki sam gdy modów w grze nie ma.

Komputer jest z tamtego roku, więc słaba karta graficzna też odpada. Problem musi leżeć gdzie indziej.

 

Podkreślę jeszcze tylko, że to stało się po aktualizacji, a przed aktualizacją wszystko działało pięknie. 

Wiadomość 3 z 4 (366 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Re: Problem z The Sims 4

[ Edytowane ]
Hero (Retired)

@Belladonnnnna

Czy dobrze rozumiem, ze masz po zainstalowaniu virgin game, bez żadnych starych sejfów z pustym folderem Tray czyli biblioteką i dalej nie chce Ci sie właczyć?
Do tej pory nie zgłoszono takiego błedu ani tutaj, ani na USA Help.
W takim razie potrzebna jest diagnoza Twojego komputera
Jak ja zrobić
Wejdz w MENU Start i wpisz w wyszukiwarke
dxdiag
otworzy sie program
kliknij tam Save All Information
Komputer bedzie chciał byś wskazała miejsce gdzie ma umieścić dokument tekstowy ktory stworzy, Wystarczy wybrać na przyklad pulpit - jak wyjdziesz z tego programu znajdziesz zapisana kartke na pulpicie z informacjami o Twoim komputerze,
Te kartke mozesz umiescic w sieci i dać link do niej tutaj, albo sprobować ja podczepic do swojego postu tu bezposrednio - jest taka opcja przy poscie.
Wszystkie do tej pory zgłoszone tego typu przypadki były spowodowane przez nieaktualne mody, bo nawet usuniecie modów nie wystarczy , bo po usunieciu nalezy usunąć  też wszystkie foldery typu cache z folderu gry plus plik localthumbcache.package. Tam wciąż pozostał "ślad" po modach.
Jesli nie ida mi sie samodzielnie tego rozgryźć zgłoszę ten problem na USA EA Help. Tam sa najepsi spece od komputera i gry, ale muszę mieć pełny zestaw informacji. Lacznie z taka co rozumiesz przez stwiedzenie "reinstalowałam grę" Usunęłas ją całkowicie z komputera - z Origin, czy z Dodaj usuń programy - a potem pobrałaś ją i zainstalowałas na nowo?

Wiadomość 4 z 4 (353 wyświetleń)

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem