Problem z TSSA i zacinające sie menu

autor: AbC2126a1258940
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Problem z TSSA i zacinające sie menu

★★★ Newbie

Witam, mam dwa problemy z grą. Pierwszy ma moja dziewczyna a mianowicie jest problem z zacinaniem się gry w menu, wszystko chodzi do momentu kliknięcia czy tam wyboru gry rankingowej i wtedy freezuje cala gre, póki się nie kliknie wszystko chodzi ok. Trzeba restart gry zrobić i tak, 2 czasami 3 razy. Specyfikacja laptopa to Ryzen 4800u, 16gb ram, 1650Ti. Spójność plików i najnowsze sterowniki.

Problem mam z wyłączonym TSSA, krawędzie mam strasznie postrzępione i aż kłuje w oczy, z daleka to wszystko pływa, krawędzie latają od lewej do prawej, nie wiem czy będzie to dokładnie widać na screenach. Nawet jak zmienie wszystko na jakość w sterownikach geforca czy w grze to różnica jest marginalna. Ręczne ustawienie też nic nie daje. Na stremach czy yt wszystko wygląda bardzo ładnie u innych osób mimo, ze widać wyłączone TSSA (przeciwnicy mają taka obwódke że ich dobrze widac i wszystko jest lepiej widoczne), sprzet Ryzen 3700x, 16gb ram, geforce 2060 super.

Wiadomość 1 z 1 (335 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem