Dot.: Problem z Origin

autor: EA_Odix
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Dot.: Problem z Origin

★★★ Newbie
nic nie dało
Wiadomość 11 z 25 (6 926 wyświetleń)
0 Kudo

Dot.: Problem z Origin

★★ Novice

Jeżeli masz Windowsa 7, to wystarczy pobrać i zainstalować wszystkie aktualizacje

Wiadomość 12 z 25 (6 900 wyświetleń)

Dot.: Problem z Origin

★ Novice

a ofiary z baranka nie trzeba zlozyc? 

 

bo mam wrazenie ze przejscie tych wszystkich podpunktow i wypelnienie wszystkich warunkow mogloby sie niektorym wydac zbyt prosta droga do czegos tak trywialnego jak granie w gre. Serio , nie mozecie cos z tym zrobic zamiast pisac ludziom zeby wywalili wszystko ze swoich PC-tow  i wtedy byc moze wasza apka raczy ruszyc

 

Wiadomość 13 z 25 (6 697 wyświetleń)

Dot.: Problem z Origin

Community Manager (retired)

@franek44

 

Błąd ten wynika również z faktu braku odpowiednich aktualizacji od strony systemu Windows, które powinna pobrać usługa Windows Update (lecz tego jakoś nie robi):

 

Poniżej umieszczam wymagane aktualizację dla danego systemu:

 

Dla Windows 7, wymagana jest aktualizacja w postaci Service Pack 1, którą możecie pobrać TUTAJ oraz aktualizacja KB2999226

 

Dla Windows 8.1  KB2919442 oraz KB2919355.

 

Dla Windows 10  October Update 1809

 

 

Wiadomość 14 z 25 (6 675 wyświetleń)

Dot.: Problem z Origin

★★★★★ Novice
@EA_Odix cały dzień z tym walcze i nadal nic, apka przestała działać z dnia na dzień nie wiadomo dlaczego, wczesniej mogłem odpalić gre chociaż w trybie offline, zrobilem reinstall apki i nie moge się nawet zalogować bo wyskakuje komunikat "Do pierwszego logowania wymagane jest połączenie z siecią"
Wiadomość 15 z 25 (6 057 wyświetleń)

Dot.: Problem z Origin

★ Novice

Też tak mam od dzisiaj :/ Totalnie nie wiem co robić, a wszystkie kroki już wykonałem, które miały naprawić to :/

Wiadomość 16 z 25 (6 037 wyświetleń)

Dot.: Problem z Origin

★★ Novice

To są jakieś jaja apka chodziła i nagle nie działa bez powodu coś się znów spieprzyło a oni maja to gdzieś 

Wiadomość 17 z 25 (6 017 wyświetleń)

Dot.: Problem z Origin

★★★ Newbie

Wczoraj działało idealnie, dziś poszedł jakiś update i od tego czasu problem. Apka się nie uruchamia 

Wiadomość 18 z 25 (6 007 wyświetleń)
0 Kudo

Dot.: Problem z Origin

[ Edytowane ]
★ Apprentice

niestety u mnie to samo, nie da się zalogować od wczoraj na tym samym kompie na obydwu systemach bo mam win7 i win10. Steam działa internet śmiga a apka się upiera że nie możliwości zalogowania

Wiadomość 19 z 25 (5 971 wyświetleń)
0 Kudo

Dot.: Problem z Origin

Community Manager

@Kaniecha11 @lucasgames77 @Ronaldo4522 @haq997 @SambaTheAmigo 

 

Nasze zespoły aktualnie pracują nad rozwiązaniem problemu. Wszelkie dodatkowe informacje znajdziecie w tym i tym wątku.  

Wiadomość 20 z 25 (5 957 wyświetleń)
0 Kudo

black-origin-bg

ZASADY I WYTYCZNE FORUM ORIGIN

Przestrzegaj tych zasad i wytycznych, gdy publikujesz coś na forum Origin.

Przeczytaj zasady

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem