Dot.: Problem z Grami z Steam

autor: Jamnioor
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

Problem z Grami z Steam

★★★ Newbie

Witajcie.

Od paru dni mam problem z uruchomieniem gier, które zakupiłam na steam.

Gdy próbuje jakakolwiek włączyć wyskakuje mi komunikat "Niektóre funkcje zostały wyłączone, ponieważ Ea app została uruchomiona z poziomu innej aplikacji"

Próbowałem już reinstalować Ea App, sprawdzałem spójność plików na Steam, zainstalowałem nowsze sterowniki, wyczyściłem pamięć podręczna Ea, próbowałem także czystego rozruchu żadne programy antywirusowe nie blokują gier. dodam ze jeszcze parę dni temu wszystko działało bez zastrzeżeń. Bardzo proszę o was o pomoc 

Wiadomość 1 z 5 (459 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

★★★ Newbie

Tak Ea app została domyślnie zainstalowana na dysku C. Jednak problem leżał w czymś innym trzeba było ręcznie usunąć pliki z Folderu  jak i również z zapisanych gier. Dziękuję za pomoc  Standard smile

Zobacz w watku

Wiadomość 3 z 5 (416 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Community Manager

Hej @Jamnioor 

Czy aplikacja EA i Steam zostały zainstalowane w domyślnej lokalizacji, na dysku systemowym C? 

Sprawdź też czy inne aplikacje nie blokują działania programu. 

Koniecznie uruchom EA app i Steam jako administrator systemu. Dodaj je też do wyjątków zapory systemu oraz antywirusa, nawet jeśli nie zostały jeszcze zablokowane.  

EA_PulsarAHQ

Wiadomość 2 z 5 (443 wyświetleń)

★★★ Newbie

Tak Ea app została domyślnie zainstalowana na dysku C. Jednak problem leżał w czymś innym trzeba było ręcznie usunąć pliki z Folderu  jak i również z zapisanych gier. Dziękuję za pomoc  Standard smile

Wiadomość 3 z 5 (417 wyświetleń)

Community Manager

Cieszę się, że problem udało Ci się naprawić. Dzięki za potwierdzenie rozwiązania. 😉👍

EA_PulsarAHQ

Wiadomość 4 z 5 (406 wyświetleń)

★ Novice

jakie pliki usuwałeś ręcznie mam ten sam problem i  nie wiem co robić 

Wiadomość 5 z 5 (260 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem