Dot.: Problem z FUT fifa 17

autor: Brojek242
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

Problem z FUT fifa 17 DXGI_ERROR_DEVICE_REMOVED

[ Edytowane ]
★★ Novice

Witam mam problem z meczami FUT w trybie offline, zawieszają mi się wszystkie mecze na arenie treningowej przed meczem, robi się czarny ekran i potem pozostaje tylko alt +F4, czasami wyskoczy że sterownik przestał działać. Sterowniki najnowsze niczego nie zmieniają, mam ten problem już od kilku miesięcy, tryb on line działa, tak samo mogę grywać na sezonach.

Wiadomość 1 z 5 (8 188 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: Problem z FUT fifa 17

Community Manager (retired)

@Brojek242 

 

Błąd, który zamieściłeś - directx - sprowadza się do błędu sterownika lub wystąpienia nie oczekiwanego wyjątku, gdzie karta graficzna wraz ze sterownikiem nie może przetworzyć żądania od aplikacji. Przydatne kroki na tego typu dolegliwość, znajdziesz poniżej:

 

USZKODZONE PLIKI ZAPISU/USTAWIEŃ  wyłącz zapisy w chmurze (Origin > Ustawienia aplikacji > Instalacje i zapisane stany gry > Zapisane stany gry WYŁĄCZ) następnie zmień nazwę folderu FIFA 17 na np. FIFA 17 kopia, katalog ten znajduje się w bibliotece Dokumenty (%USERPROFILE%\Dokumenty lub %USERPROFILE%\Moje dokumenty) >  Po czym uruchom grę bez zmieniania ustawień!

 

Uwaga: zapisy gry Droga do Sławy oraz trybu KARIERA/Pro Club mogą zostać usunięte! 

 

ANTYWIRUS/FIREWALL - Dla celów testowych spróbuj wyłączyć chwilowo oprogramowanie antywirusowe (ochronę w czasie rzeczywistym) -   aby wykluczyć iż AV blokuje uruchomienie gry- opcjonalnie można dodać do wyjątków antywirusa folder Origin C:\Pliki Programów (x86)\Origin oraz folder instalacji gry (domyślnie) Origin Games C:\Pliki Programów (x86)\Origin Games

 

INFO: Mieliśmy niestety zgłoszenia, że antywirus AVG/Avast czy Mcaffe mogą powodować właśnie taki stan rzeczy

 

VC++

Podobne zgłoszenia mieliśmy już na forum i u jednego gracza pomogło zainstalowanie aktualizacji VC ++ 2012 Update 4.

 

STEROWNIK NVIDIA

 

Dodatkowoczysta instalacja sterownikóNVIDIA, według podobnych zgłoszeń, właśnie winą była wersja sterownika, spróbuj najnowszej pod Twoją kartę, albo wcześniejszą przed wersją 388.13!

 

Jeśli opisany problem nadal będzie występować, prześlij nam proszę raport DXDIAG do Twojej odpowiedzi. Powodzenia! Fingers crossed

Zobacz w watku

Wiadomość 3 z 5 (8 251 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: Problem z FUT fifa 17

★★ Novice

Witam ,teraz na nowym systemie wyskakuje mi taki błąd: widoczny w załączniku.Proszę o pomoc jak temu zaradzić

 

Wiadomość 2 z 5 (8 137 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Problem z FUT fifa 17

Community Manager (retired)

@Brojek242 

 

Błąd, który zamieściłeś - directx - sprowadza się do błędu sterownika lub wystąpienia nie oczekiwanego wyjątku, gdzie karta graficzna wraz ze sterownikiem nie może przetworzyć żądania od aplikacji. Przydatne kroki na tego typu dolegliwość, znajdziesz poniżej:

 

USZKODZONE PLIKI ZAPISU/USTAWIEŃ  wyłącz zapisy w chmurze (Origin > Ustawienia aplikacji > Instalacje i zapisane stany gry > Zapisane stany gry WYŁĄCZ) następnie zmień nazwę folderu FIFA 17 na np. FIFA 17 kopia, katalog ten znajduje się w bibliotece Dokumenty (%USERPROFILE%\Dokumenty lub %USERPROFILE%\Moje dokumenty) >  Po czym uruchom grę bez zmieniania ustawień!

 

Uwaga: zapisy gry Droga do Sławy oraz trybu KARIERA/Pro Club mogą zostać usunięte! 

 

ANTYWIRUS/FIREWALL - Dla celów testowych spróbuj wyłączyć chwilowo oprogramowanie antywirusowe (ochronę w czasie rzeczywistym) -   aby wykluczyć iż AV blokuje uruchomienie gry- opcjonalnie można dodać do wyjątków antywirusa folder Origin C:\Pliki Programów (x86)\Origin oraz folder instalacji gry (domyślnie) Origin Games C:\Pliki Programów (x86)\Origin Games

 

INFO: Mieliśmy niestety zgłoszenia, że antywirus AVG/Avast czy Mcaffe mogą powodować właśnie taki stan rzeczy

 

VC++

Podobne zgłoszenia mieliśmy już na forum i u jednego gracza pomogło zainstalowanie aktualizacji VC ++ 2012 Update 4.

 

STEROWNIK NVIDIA

 

Dodatkowoczysta instalacja sterownikóNVIDIA, według podobnych zgłoszeń, właśnie winą była wersja sterownika, spróbuj najnowszej pod Twoją kartę, albo wcześniejszą przed wersją 388.13!

 

Jeśli opisany problem nadal będzie występować, prześlij nam proszę raport DXDIAG do Twojej odpowiedzi. Powodzenia! Fingers crossed

Wiadomość 3 z 5 (8 252 wyświetleń)

Dot.: Problem z FUT fifa 17

★★ Novice

Dziękuje za pomoc, coś pomogło doinstalowałem vc++, i zmieniłem nazwę katalogu ale nie zmieniałem ustawień rozdzielczości. Resztę ustawień wzięło z chmury, którą myślałem że jakiś czas temu wyłączyłem. rozegrałem dopiero 3 mecze a teraz brak chwilowo czasu żeby po testować dalej. Mam nadzieje że już więcej nic nie będę musiał robić chociaż przy pierwszym moim poście większość tych rzeczy robiłem dopóki czysta instalacja nVidia się nie zepsuła i zablokowała możliwość instalowania jakichkolwiek sterowników ale na szczęście jest drugi system na drugim dysku i tu chociaż pokazywał jaki to błąd. jeszcze raz dziękuje za pomoc. Pozdrawiam

Wiadomość 4 z 5 (8 093 wyświetleń)

Dot.: Problem z FUT fifa 17

★ Novice

Wyłączyłem zapisane stany gry i teraz musze od nowa instalować fife

Wiadomość 5 z 5 (6 876 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem

fifa-20-player-splash

Zabezpiecz swoje konto FIFA

Włącz weryfikację logowania, aby chronić swoje dane i uzyskać dostęp do aplikacji FUT Web App.

Zobacz więcej w centrum pomocy EA