Dot.: Problem z FPSami w grze.

autor: MattiuDefo
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

Problem z FPSami w grze.

★ Novice

Witam, mam problem z FPSami w grze po reinstalacji systemu, wcześniej cały czas powyżej 100 a teraz podczas lotu spada do 30-35 a w grze skacze pomiędzy 40 do 240 nawet w zależności na co patrze... Dodam że zmiana ustawień graficznych czy rozdzielczości nic nie pomaga. PCta mam dość dobrego więc nie wiem ocb, może ktoś mi pomoże jak to ogarnąć. Pc - i5 8400, 16GB Ram 3000mhz i GTX 1070, gra zainstalowana na M.2 SSD WD BLACK 500GB NVMe 3k MB read i 3k MB write (jakoś tak ) zaktualizowany win 10 + wszystkie sterowniki, biblioteki, dirext framework itp. Dodam że używam monitora 240hz BenQ Zowie XL2546 więc nie uśmiecha mi się granie na takich fpsach :/ Każda inna gra działa poprawnie tylko w apexie takie problemy.

Wiadomość 1 z 5 (298 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: Problem z FPSami w grze.

★ Novice

Naprawione, do zamknięcia.

Zobacz w watku

Wiadomość 4 z 5 (264 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: Problem z FPSami w grze.

★★★★ Novice

U mnie w lapku jest tak że czasem karta graficzna się nie przełączy z zintegrowanej na dedykowaną i wtedy mam 10 fps i musze ręcznie ustawić wysoką wydajność w ustawieniach karty dedykowanej, dedykowaną mam radeona R7 M265 2 GB. Nie wiem jak jest w stacjonarnych. Pozdrawiam

Wiadomość 2 z 5 (280 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Problem z FPSami w grze.

★ Novice
Wszystko u mnie jest ustawione na wysoką wydajność, karta ustawiona na GTXa wiec nie mam pojęcia jak to rozwiązać, zrobiłem dziś kolejnego formata, wgrałem wszystko od nowa z nadzieją, że to pomoże ale nic, dalej to samo, najgorsze jest to że jak nawet ustawie najniższą możliwą rozdziałke i ustawienia graficzne to i tak jest dokładnie to samo... Mam nadzieje, że ktoś z EA się wypowie w tym temacie i spróbuje mi jak kolwiek pomóc.
Wiadomość 3 z 5 (275 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Problem z FPSami w grze.

★ Novice

Naprawione, do zamknięcia.

Wiadomość 4 z 5 (265 wyświetleń)

Dot.: Problem z FPSami w grze.

@xKoXan 

 

Jak rozwiązałeś problem ?

CCP Hero Banner - Blue.png

Wiadomość 5 z 5 (259 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem