Problem z FPSami na Multi BF1

autor: Fuitashi
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Problem z FPSami na Multi BF1

★★★ Newbie

Witam serdeczenie.

 

Przejrzałem już połowę internetu w poszukiwaniu pomocy, przeczytałem praktycznie wszystko na tym czy innym forum i już w sumie mam dość dlatego jestem zmuszony bezpośrednio się do Was zwrócić.

 

Mój problem polega na słabej wydajności BF'a 1. Otóż w kampani (ustawienia na ultra) gra śmiga w 55-60 fps bez żadnych problemów. Problem pojawia się w Multi. We wszystkich trybach prócz operacji bo tam to "przeżywam tortury wydajnościowe" więc nawet nie próbuję tam grać, klatki spadają mi z 60 do 20-35, często nawet do 11 czy 15 fps, niezależnie od ustawień graficznych, LOW czy ULTRA. Wygląda to tak : Wchodzę do gry, klatek 60-50, pogram 2 minutki i już 60 lub tych 50 klatek nie raczę ujrzeć, cały czas 40-15 fps.Częściej mniej niż więcej. Masakra. Próbowałem wszystkiego co miało być "fixem" nic mi nie pomaga. Mój sprzęt:

 

-Intel Core i3-8100

-ASUS GeForce GTX 1050 Ti Phoenix

-16GB Ram DDR4 2400 HyperX Fury Black (Miałem 8 GB, po przeczytaniu paru poradników pomyslałem że może mam za mało tego RAMu więc wczoraj kupiłem dodatkową kość 8GB ale to nic nie pomogło)

-Płyta Główna Asrock b360m-hdv

 

W innych grach spadku wydajności nie ma, np Nowa Forza Horizon śmiga na Najwyższych ustawieniach w 50-60 fpsach. Proszę was Kochani o pomoc, już tyle czasu się z tym problemem użeram, że chce mi się wymiotować. Pozdrawiam.

Wiadomość 1 z 1 (448 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem