Problem z Apex(z logowaniem, graniem)

autor: grudzienkpl
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Highlighted

Problem z Apex(z logowaniem, graniem)

★★★ Newbie

Witam mam problem, łączy mnie po 5 min z serwerami po ciężkich próbowach gdy wyskakuje błąd, ale jak już wczyta są straszne „bugi” nie pokazuje gotowości nie pokazuje ekipy z która jestem w party jak już ekipę dołączy do party to nie pokazuje dalej gotowości mojej i sojuszników i każdego wczytuje osobno a mnie wcale, ktoś miał taki problem i wie jak to rozwiązać ? Będę mega wdzięczny bo już pół dnia tak mam

Ps. Samemu z problemami ale dołączy do serwera i można grać ale tylko jedna grę, później trzeba resetować grę i męczyć się bo kolejny mecz nie idzie włączyć 

 

ktos coś ?

 

 

Wiadomość 1 z 3 (417 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Problem z Apex(z logowaniem, graniem)

★★★ Newbie
Siemka, mam ten sam problem . Internet T-Mobile. Rozmawiałem z obsługą EA sports, wiedzą o problemie, to ich wina że niektórzy tak maja, kazali się uzbroić w cierpliwość. Dodam, że gdy udostępnie internet z telefonu (plus) to jest wszystko ok
Wiadomość 2 z 3 (364 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Problem z Apex(z logowaniem, graniem)

★★ Novice
z tego co widze maja problem tylko Ci co maja neta z T mobile rowniez go posiadam i co jakis czas mam ten problem..a internet nowiutki...
Wiadomość 3 z 3 (342 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem