Dot.: Problem w grze

autor: MattiuDefo
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

Problem w grze

★★★★★ Newbie

Witam!

Mam problem, już wyjaśniam jaki. Wczoraj zainstalowałem grę wchodząc do samouczka kursor od myszki zatrzymuje się na środku i nie chce ruszyć do tego postać może patrzeć tylko w jedną stronę(np. w lewo) albo wcale. Wczoraj zrobiłem reinstal gry i wszystko dobrze działało na następny dzień czyli dzisiaj wchodzę do gry a tu patrze ten sam błąd. Miał już ktoś podobny błąd i wie jak go rozwiązać z góry dziękuję.

Wiadomość 1 z 3 (248 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: Problem w grze

[ Edytowane ]

@Szczesnyyy1024 @g00pnik123 

 

Witajcie

 

Ten problem może powodować jakiś program w tle. Wyłącz wszystkie aplikacje w tle w tym antywirusa, Discord,Skype, Origin w grze i wszystko co jest niepotrzebne.

 
Dajcie znać czy pomogło  

CCP Hero Banner - Blue.png

Zobacz w watku

Wiadomość 3 z 3 (231 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: Problem w grze

★ Novice

też mam ten problem i teraz szukam po forach informacji ale żaden ze sposobów nie pomógł i czekam co teraz tobie odpiszą.

 

Wiadomość 2 z 3 (241 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Problem w grze

[ Edytowane ]

@Szczesnyyy1024 @g00pnik123 

 

Witajcie

 

Ten problem może powodować jakiś program w tle. Wyłącz wszystkie aplikacje w tle w tym antywirusa, Discord,Skype, Origin w grze i wszystko co jest niepotrzebne.

 
Dajcie znać czy pomogło  

CCP Hero Banner - Blue.png

Wiadomość 3 z 3 (232 wyświetleń)

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem