Problem po zakończeniu meczu

autor: mongreltrack72
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Problem po zakończeniu meczu

★★★ Novice

Witam zgłaszam problem z grą. Wszystko działa pięknie ładnie , ale gdy kończy się mecz i albo wygrywam albo przegrywam zawsze pokazuje się komunikat po gwizdku sędziego wyrzuca z ultimate team a gdy wchodzę pokazuje komunikat że "wygląda na to że odłączyłeś się od ostatniego meczu i z każdą grą będę dostawał mniej coinsów" nie zależy mi już n a tych coinsach ale na ex zagrałem z 7 meczy? zrobiłem zadanie za 180exp a brakuje mi 178 do 30lvl tak więc chciałbym rekompensaty za te mecze ponieważ nie będę miał już czasu grać do zakończenia sezonu i za ten 30 lvl chciałbym akanji. pozdrawiam 

Wiadomość 1 z 6 (523 wyświetleń)

Dot.: Problem po zakończeniu meczu

★★★ Newbie
@mongreltrack72 Mam taki sam problem. Gdyby nie to to miałbym postęp w kilku rzeczach np. Rzeton draft albo paczki ucl. Level 30 już mam i na tych traconych coinsach mi też nie zależy ale to jest błąd gry więc proszę, NAPRAWCIE TO...
Wiadomość 2 z 6 (496 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Problem po zakończeniu meczu

★★★ Newbie

Po wejściu do spotkania spróbuj nie zmieniać taktyki graj cały mecz na zrównoważonej. Z tego co czytałem ponoć pomaga, a problem jest związany z ostatnią aktualizacją gry. Musimy czekać aż to naprawią.

Wiadomość 3 z 6 (467 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Problem po zakończeniu meczu

★★★ Newbie

Dokładnie mam taki sam problem to się robi pomalutku chore, Może jakiś wirus dopadł serwery  EA.

Ale tak na poważnie spadłem bardzo szybko przez to dwie ligi w dół.

Ciekawe czy coś z tym zrobią.

Wiadomość 4 z 6 (448 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Problem po zakończeniu meczu

Community Manager

@mongreltrack72 @grzesbia @Bajoos @misiek322005 

 

Opisany przez Was problem został rozwiązany dzisiejszej nocy Standard smile Główny wątek znajduje się tutaj

Wiadomość 5 z 6 (373 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Problem po zakończeniu meczu

★★★★★ Newbie
@mongreltrack72 Ten sam problem
Wiadomość 6 z 6 (266 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem

fifa-20-player-splash

Zabezpiecz swoje konto FIFA

Włącz weryfikację logowania, aby chronić swoje dane i uzyskać dostęp do aplikacji FUT Web App.

Zobacz więcej w centrum pomocy EA