Dot.: Problem : medal of honor breakthrough

autor: Jar0l2K
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

Problem : medal of honor breakthrough

★★★ Newbie

Witam, zakupiłem grę medal of honor allied assault wraz z dodatkami breakthrough oraz spearhead. Podstawa gry działa normalnie jednak dodatki podczas włączania "załączają" się dłuższą chwile a poźniej cofa mnie do aplikacji origin i wyskakuje informacja o "naprawianiu". i tak w kółko. Czy ktoś może mi pomóc z takim problemem ? Pozdrawiam

Wiadomość 1 z 3 (1 206 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: Problem : medal of honor breakthrough

Community Manager

Hej @michalwalaszek 

 

Przy uruchamianiu gry poprzez plik wykonawczy w folderze instalacyjnym gry (domyślnie C:\Pliki programów (x86)\Origin Games\Medal of Honor Allied Assault Warchest), upewnij się, że plik .exe uruchamiający dany dodatek jest uruchamiany z uprawnieniami administratora. Dodatkowo sprawdź czy podobny problem pojawia się, jeśli uruchamiasz grę w trybie zgodności ze starszym systemem operacyjnym. 

 

Znalazłem również obejście podobnego problemu polegające na zmianie nazwy pliku .exe. Poniżej znajdziesz kroki w jaki sposób to zrobić: 

 

1. W folderze instalacyjnym gry znajdź plik - MOHAA(.exe)

2. Zmień jego nazwę na MOHAA.old(.exe)

3. Zmień nazwę jednego z dodatków, który chcesz uruchomić (moh_spearhead/ moh_breakthrough) na MOHAA.exe

4. Uruchom dodatek poprzez plik o zmienionej wcześniej nazwie.

Zobacz w watku

Wiadomość 2 z 3 (1 171 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: Problem : medal of honor breakthrough

Community Manager

Hej @michalwalaszek 

 

Przy uruchamianiu gry poprzez plik wykonawczy w folderze instalacyjnym gry (domyślnie C:\Pliki programów (x86)\Origin Games\Medal of Honor Allied Assault Warchest), upewnij się, że plik .exe uruchamiający dany dodatek jest uruchamiany z uprawnieniami administratora. Dodatkowo sprawdź czy podobny problem pojawia się, jeśli uruchamiasz grę w trybie zgodności ze starszym systemem operacyjnym. 

 

Znalazłem również obejście podobnego problemu polegające na zmianie nazwy pliku .exe. Poniżej znajdziesz kroki w jaki sposób to zrobić: 

 

1. W folderze instalacyjnym gry znajdź plik - MOHAA(.exe)

2. Zmień jego nazwę na MOHAA.old(.exe)

3. Zmień nazwę jednego z dodatków, który chcesz uruchomić (moh_spearhead/ moh_breakthrough) na MOHAA.exe

4. Uruchom dodatek poprzez plik o zmienionej wcześniej nazwie.

Wiadomość 2 z 3 (1 172 wyświetleń)

Dot.: Problem : medal of honor breakthrough

★★ Apprentice

U mnie to nadal nie pomaga. Podstawka i pierwszy dodatek działają dobrze a tutaj żeby zagrać ten drugi to chyba wszystkiego próbowałem Frown

Wiadomość 3 z 3 (910 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

black-origin-bg

ZASADY I WYTYCZNE FORUM ORIGIN

Przestrzegaj tych zasad i wytycznych, gdy publikujesz coś na forum Origin.

Przeczytaj zasady

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem