Dot.: Problem dźwięku na słuchawkach corsair z icue

autor: vanpur3
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Problem dźwięku na słuchawkach corsair z icue

★ Novice

Witam. Mam problem z dźwiękiem na słuchawkach Corsair void pro rgb i oprogramowaniem do nich icue. Problem jest z odgłosami strzałów jednej broni g7scout podczas strzału stopniowo się dźwięk pogłaśnia do momentu przesterowania i tak chwile zostaje by na nowo się wyciszyć mam tak na najnowszych sterownikach aktualnej grze i na 2 komputerach synów (wszyscy mamy te same słuchawki). Pomaga jedynie na czas gry wyłączenie icue ale mam płaski  i bez opcji dźwięku przestrzennego. Ma koś pomysł? suport corsair nie widzi problemu. 

Wiadomość 1 z 5 (577 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Problem dźwięku na słuchawkach corsair z icue

Community Manager

Hej @vanpur3 

 

Zakładam, że słuchawki mają możliwość ustawienia kilku profili dźwięku. Czy opisany przez Ciebie problem pojawia się na domyślnym profilu, czy na "custom-owym"? Dodatkowo, problem pojawia się tylko przy korzystaniu z tej jednej broni? Dzieje się to zarówno na strzelnicy jak i podczas meczu?

Wiadomość 2 z 5 (565 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Problem dźwięku na słuchawkach corsair z icue

★ Novice

dzieje się to tylko z jedną bronią tak mam ustawienia korekcyjne dźwięku i na każdym tak się dzieje czy mecz czy strzelnicy jest to samo

Wiadomość 3 z 5 (557 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Problem dźwięku na słuchawkach corsair z icue

Champion (Retired)
@vanpur3 po wpisach na anglojęzycznym AHQ i redit problem dotyczy wiekszej grupy użytkowników tych słuchawek i oprogramowania icue. Zobacz i daj nam znać czy pomoże rozwiązanie z tego wątku https://answers.ea.com/t5/Bug-Reports/G7-Scout-Audio-Bug/td-p/9930482
Wiadomość 4 z 5 (552 wyświetleń)

Dot.: Problem dźwięku na słuchawkach corsair z icue

★ Novice

Ale że co mam urządzenia podłączone po usb wszystko aktualne wiec jak to niby naprawić najlepsze że na starych sterownikach icue z przed 2 lat jest dobrze ale znowu inne rzeczy źle działają i po coś ktoś tworzy poprawki by mieć najnowsze a te mają błąd. Dziwna sprawa.

Wiadomość 5 z 5 (520 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem