Problem - demo się nie uruchamia

autor: Chiellini1991
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

Problem - demo się nie uruchamia

★ Novice

Problem - demo się nie uruchamia

 

Pobrałem z origina demo FIFY 19 i pokazuje mi się ekran ładowania gry po tym jak kliknę "graj" w launcherze i po kilku sekundach wyrzuca mnie do windowsa. Próbowałem chyba wszystkiego, aktualizacja windowsa, directx, sterowniki karty graficznej, odinstalowanie origina i fify i instalowanie z powrotem. Dodam ze FIFA 18 chodziła idealnie.

 

Mój komputer to: ( w załącznikach)

Wiadomość 1 z 3 (344 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Re: Problem - demo się nie uruchamia

[ Edytowane ]

@Chiellini1991

 

Witaj 

 

Masz stare sterowniki do karty graficznej z 2012 roku dziwne, że 18 tobie odpaliła, pobierz najnowsze z tego roku i zobacz czy FIFA 19 demo ruszy.

CCP Hero Banner - Blue.png

Zobacz w watku

Wiadomość 2 z 3 (336 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Re: Problem - demo się nie uruchamia

[ Edytowane ]

@Chiellini1991

 

Witaj 

 

Masz stare sterowniki do karty graficznej z 2012 roku dziwne, że 18 tobie odpaliła, pobierz najnowsze z tego roku i zobacz czy FIFA 19 demo ruszy.

CCP Hero Banner - Blue.png

Wiadomość 2 z 3 (337 wyświetleń)

Re: Problem - demo się nie uruchamia

★ Novice

Witam

 

Bardzo dziękuję za pomoc. Moją czujność uśpił fakt, że system windows nie znalazł sterowników karty graficznej i twierdził że są aktualne (te z 2012 roku). Dopiero jak sam wyszukałem na stronie AMD sterowniki sprzed kilku dni to gra ruszyła. Wielkie dzięki Wink

Wiadomość 3 z 3 (310 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem

fifa-20-player-splash

Zabezpiecz swoje konto FIFA

Włącz weryfikację logowania, aby chronić swoje dane i uzyskać dostęp do aplikacji FUT Web App.

Zobacz więcej w centrum pomocy EA