Problem ze zmianą emaila - nie pamiętam odpowiedzi na pytanie pomocnicze

autor: stefi10000
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

Problem ze zmianą emaila - nie pamiętam odpowiedzi na pytanie pomocnicze

[ Edytowane ]
★★★ Newbie

Witam!

Mam problem, otóż nie mogę zmienić email'a ponieważ konto jest nie aktywne. (z email;a oczywiście)

A odpowiedz na pytanie pomocnicze nie pamiętam ponieważ konto tworzyłem 6 lat temu.

 

P.s

Byłbym wdzięczny za udzielenie pomocy z dotyczącym mnie problemem 

Wiadomość 1 z 2 (184 wyświetleń)

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: Problem Ze Zmienieniem Emaila Ponieważ Nie Pamietam OdpowiedzNaPytaniePomo

[ Edytowane ]

Witaj.

 

Wszystko można odzyskać, ale w celu weryfikacji czy to twoje konto, wymagany będzie  kontakt z suportem:

KONTAKT tu masz bezpośredni odnośnik dokończ resztę i kliknij "Wybierz sposób kontaktu"

Polecam opcję "Zadzwoń do mnie" - po podaniu numeru telefonu, doradca sam skontaktuje się z tobą po wyznaczonym czasie, dzięki czemu nie musisz płacić za rozmowę.Kontakt jak najbardziej OK mili ludzie wszystko sprawnie załatwione.

Możesz też samemu zadzwonić:
Tel. +48 (22) 397 08 40  Linie otwarte od poniedziałku do piątku w godzinach 12.00-21.00..

Zobacz w watku

Wiadomość 2 z 2 (221 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: Problem Ze Zmienieniem Emaila Ponieważ Nie Pamietam OdpowiedzNaPytaniePomo

[ Edytowane ]

Witaj.

 

Wszystko można odzyskać, ale w celu weryfikacji czy to twoje konto, wymagany będzie  kontakt z suportem:

KONTAKT tu masz bezpośredni odnośnik dokończ resztę i kliknij "Wybierz sposób kontaktu"

Polecam opcję "Zadzwoń do mnie" - po podaniu numeru telefonu, doradca sam skontaktuje się z tobą po wyznaczonym czasie, dzięki czemu nie musisz płacić za rozmowę.Kontakt jak najbardziej OK mili ludzie wszystko sprawnie załatwione.

Możesz też samemu zadzwonić:
Tel. +48 (22) 397 08 40  Linie otwarte od poniedziałku do piątku w godzinach 12.00-21.00..

Wiadomość 2 z 2 (222 wyświetleń)

black-origin-bg

ZASADY I WYTYCZNE FORUM ORIGIN

Przestrzegaj tych zasad i wytycznych, gdy publikujesz coś na forum Origin.

Przeczytaj zasady

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem