Problem EA APP i BF2042

autor: Janusz_Z_Rivii
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

Problem EA APP i BF2042

★★ Novice

Cześć

 

Mam taki problem.

 

Zainstalowałem EA APP i nie mogę pobrać BF2042, komp jest po formacie, klikam pobierz, dostaje info że trwa obliczanie miejsca i po chwili wywala błąd "wystąpił błąd z pobieraniem", dodam że tak dzieje się tylko z tą grą, inne pobierają się bez problemu, wcześniej używając origin nic takiego nie miało miejsca.

 

Wyczyściłem też pamięć podręczną EA APP ale to nic nie dało.

 

Ktoś ma jakiś pomysł albo miał podobny problem.

 

Pozdrawiam.

Wiadomość 1 z 5 (760 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Re: Problem EA APP i BF2042

@Janusz_Z_Rivii Tak chodzą takie głosy. Do tego czasu muszą uporać się z problemami które ma EA APP. Wątpię żeby zablokowali kompletnie Origin, muszą połączyć Steam i Epic z EA Desktop to dużo pracy. Niema co się przejmować, to nie jest nasz problem 😛.

CCP Hero Banner


Zobacz w watku

Wiadomość 4 z 5 (705 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Re: Problem EA APP i BF2042

@Janusz_Z_Rivii Witam. Sprawdź w linku poniżej.

https://help.ea.com/en-tr/help/ea/ea-app/game-download-install-load-troubleshoot/

Jeśli nic nie pomoże. Spróbuj instalacji przez Origin, użyj go jako instalatora wybierz docelowy folder i powinno działać. BTW jak masz polskie znaki w nazwie użytkownika Windows to może powodować problem z EA APP, no chyba że zostało to naprawione 😝.

CCP Hero Banner


Wiadomość 2 z 5 (727 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Re: Problem EA APP i BF2042

★★ Novice
@Chytrooki Robiłem według tej strony, nic nie pomogło. Przez origin to spox ale mają go wyłączyć w tym roku, tak słyszałem.
Wiadomość 3 z 5 (715 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Re: Problem EA APP i BF2042

@Janusz_Z_Rivii Tak chodzą takie głosy. Do tego czasu muszą uporać się z problemami które ma EA APP. Wątpię żeby zablokowali kompletnie Origin, muszą połączyć Steam i Epic z EA Desktop to dużo pracy. Niema co się przejmować, to nie jest nasz problem 😛.

CCP Hero Banner


Wiadomość 4 z 5 (706 wyświetleń)

Re: Problem EA APP i BF2042

★★ Novice
@Chytrooki ok, Dzięki za pomoc
Wiadomość 5 z 5 (700 wyświetleń)

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem