Prawdopodobny włam + utrata odznaki

autor: rkozus
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

Prawdopodobny włam + utrata odznaki

★★ Novice

Witam, dzisiaj 23.05.2021 udało mi się zdobyć odznakę za 20 zabójstw, po wyjściu z gry i ponownym wejściu jakby cofnął się czas i odznaki ani statystki nie ma, po głębszym sprawdzeniu okazało się, że najprawdopodobniej ktoś mi się włamał na konto. Po sprawdzeniu konta okazuje się, że zmienione zostały skiny oraz co najważniejsze kolega mi wysłał screena jak ktoś gra na moim koncie ( Origin ) z językiem najprawdopodobniej japońskim gdzie ja gram na steamie (załączam plik) + 350 apex coinsow które miały być przeznaczone na karnet w następnym sezonie. Weryfikacja dwuetapowa została włączona, hasło zmienione. Największym problemem jest to, iż obawiam się że ta osoba która włamała mi się na konto mogła cheatowac nie chciałbym stracić konta na które przeznaczyłem ogromna ilość czasu i pieniędzy. Zależy mi na sprawdzeniu kto się włamał, jeśli jest możliwe odzyskanie Odznakę  20 killi oraz zwrot 350 coinsow, jednak najbardziej mi zależy na bezpieczeństwie mojego konta. 

Wiadomość 1 z 3 (338 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: Prawdopodobny włam + utrata odznaki

EA Staff

Hej @rkozus

 

Dzięki za wszystkie informacje na temat Twojego problemu. W przypadku jeżeli zawartość Twojego konta uległa zmianie i stało się to na skutek włamania, niezbędny jest kontakt telefoniczny z Centrum Pomocy EA. Jest to niezmiernie ważne, ponieważ będziemy mogli w pełni zabezpieczyć Twoje konto.

 

Podczas kontaktu z nami konsultant bądź konsultantka pomogą Ci uaktualnić dane konta jak i ustawić odpowiednie zabezpieczenia. Sprawdzona zostanie przez nas również aktywność na Twoim koncie podczas włamania. Dodatkowo zostaną Ci udzielone informacje dotyczących zaleceń i najlepszych praktyk, które odnoszą się tematyki bezpieczeństwa konta EA.

 

W końcu pomożemy Ci skierować zgłoszenie do odpowiedniego działu w celu weryfikacji i odzyskania zawartości, którą utraciłeś w grze.  

EA_Cekiel
footer-thumb.png

Zobacz w watku

Wiadomość 3 z 3 (311 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: Prawdopodobny włam + utrata odznaki

★★ Novice
@rkozus edit, odznaka 20killi zrobiona 2 raz ale coinsow sam nie odzyskamFrown
Wiadomość 2 z 3 (326 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Prawdopodobny włam + utrata odznaki

EA Staff

Hej @rkozus

 

Dzięki za wszystkie informacje na temat Twojego problemu. W przypadku jeżeli zawartość Twojego konta uległa zmianie i stało się to na skutek włamania, niezbędny jest kontakt telefoniczny z Centrum Pomocy EA. Jest to niezmiernie ważne, ponieważ będziemy mogli w pełni zabezpieczyć Twoje konto.

 

Podczas kontaktu z nami konsultant bądź konsultantka pomogą Ci uaktualnić dane konta jak i ustawić odpowiednie zabezpieczenia. Sprawdzona zostanie przez nas również aktywność na Twoim koncie podczas włamania. Dodatkowo zostaną Ci udzielone informacje dotyczących zaleceń i najlepszych praktyk, które odnoszą się tematyki bezpieczeństwa konta EA.

 

W końcu pomożemy Ci skierować zgłoszenie do odpowiedniego działu w celu weryfikacji i odzyskania zawartości, którą utraciłeś w grze.  

EA_Cekiel
footer-thumb.png
Wiadomość 3 z 3 (312 wyświetleń)

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem