Poziomy trudności różnią się w karierze i w trybie ultimate dla jednego gracza

autor: Kryonout
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Poziomy trudności różnią się w karierze i w trybie ultimate dla jednego gracza

★★ Novice

Produkt: FIFA 18
Platforma:PC
W którym trybie miało to miejsce? Tryb Kariery
W jakim trybie? Tryb kariery – menedżer
Jak często występuje ten problem? 100%
W jaki sposób możemy odtworzyć ten problem? ...
Co się dzieje? ...
Co powinno się stać? ...

Produkt: FIFA 18
Platforma:PC
W którym trybie miało to miejsce? Tryb Kariery
W jakim trybie? Tryb kariery – menedżer
Jak często występuje ten problem? 100%
W jaki sposób możemy odtworzyć ten problem? Naprawić ten błąd ponieważ gra nie sprawia żadnej przyjemności
Co się dzieje? Witam Mam problem z trybem trudności w karierze jest po prostu zbyt łatwy na poziomie legendarnym pokonuję każdego bez żadnego wysiłku ale sprawdziłem też poziom legendarny w ultimate team w trybie jednego gracza ustawiłem poziom trudności na legendarny i strasznie różni się od poziomu w trybie kariery zawodnicy SI są bardziej agresywni, łatwiej zabierają mi piłkę, ich podania i strzały są szybsze i celniejsze, obrona sobie lepiej radzi. Ktoś mi powie dlaczego tak jest? Dlaczego w trybie kariery poziom legendarny wygląda jak poziom amator w trybie ultimate dla jednego gracza?
Co powinno się stać? Już to opisałem

Wiadomość 1 z 6 (13 593 wyświetleń)

Dot.: Poziomy trudności różnią się w karierze i w trybie ultimate dla jednego gr

★★★★★ Apprentice

Masz rację, też tak uważam.

Wiadomość 2 z 6 (13 550 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Poziomy trudności różnią się w karierze i w trybie ultimate dla jednego gr

★★★ Novice

Też tak uważam. Ale pragnę dodatkowo zauważyć, iż komputer w trybie FUT w singlu oszukuje na Legendarnym (bramki z "kapelusza").

Wiadomość 3 z 6 (13 468 wyświetleń)

Dot.: Poziomy trudności różnią się w karierze i w trybie ultimate dla jednego gr

★ Apprentice

Tylko ci się wydaje, że jest łatwo. Będziesz grał karierę jakąś potęgą, przyjedzie beniaminek albo drużyna z ostatnich miejsc i będziesz się męczył.

 

To jest handicap, tak mniej więcej od Fify 11-12 jest taki mechanizm, który nie pozwala super drużynie być super, tylko na chama powoduje, że nie można grać na miarę możliwości drużyny.

Wiadomość 4 z 6 (13 466 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Poziomy trudności różnią się w karierze i w trybie ultimate dla jednego gr

★★ Guide

To raczej powoduje, że wcale się nie da grać. A na dodatek sędziowie mają dziwne zegarki bo jak mam piłkę i jest doliczony czas to jedyne co zdążę to może dobiec do środka boiska. Zaś jak doliczy 2 minuty to przeciwnik biega całą długość boiska i ma 10 rzutów rożnych. Cholery można dostać od tego gdy gra na siłę utrudnia życie graczowi który powinien mieć lepiej bo sobie zapracował na lepszy skład..

Wiadomość 5 z 6 (13 409 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Poziomy trudności różnią się w karierze i w trybie ultimate dla jednego gr

★★★ Newbie

W fifa 19 problem nadal występuje, czasami gram z 2 lub 3-ligowym zespołem i jest ciężko, innym razem gram z liderem i bez problemu wygrywam tak jakby poziomy różniły co najmniej dwie klasy.. Udało się Tobie rozwiązać tem problem czy nie da się tego zmienić?

Wiadomość 6 z 6 (10 496 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem

fifa-20-player-splash

Zabezpiecz swoje konto FIFA

Włącz weryfikację logowania, aby chronić swoje dane i uzyskać dostęp do aplikacji FUT Web App.

Zobacz więcej w centrum pomocy EA