Dot.: Powolna gra

autor: fijal1987
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Dot.: Powolna gra

★ Apprentice
@Greg2327 Jeśli to pc to w ustawieniach grafiki włącz synchronizację pionową. Usuń ze stadionu wszystkie dodatki, najlepiej aby trybuny były puste.
Wiadomość 31 z 37 (264 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Powolna gra

★★★★ Guide

Uwierz, że już próbowałem wszystkiego w ustawieniach nvidii. Synchronizacja włączona, wyłączona, szybkie, adaptacyjne Technologia monitora G-sync włączona, wyłaczona. Zarządzanie energią, preferuj maksymalną wydajność. Tryb niskiego opóźnienia ultra, wyłączone. Laptop ma odświeżanie 165Hz, zmniejszałem do 60hz. też nic nie pomaga  W lenovo vantage wyłaczyłem tryb hybrydowy. Korzystam tylko z karty nvida rtx3050 Gra na bota działa dobrze, płynnie. Najgorzej działa liga weekendowa, rivals i mecze towarzyskie. Stadion ustawiłem inny, bez żadnych  zbędnych ozdobień.. Nie działa.  Ocena łącza 98/100. Brak utraty pakietów, ping przeważnie 8ms, a odczuwalne jak 300

Wiadomość 32 z 37 (250 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Powolna gra

★★★★ Guide

Ciężko się gra, ponieważ rozgrywka jest strasznie chaotyczna. Zrobisz kilka dobrych podań i raptem piłka lewdo się toczy. tak samo obrona zwallnia tuż przed napastnikiem, albo nagle przyśpiesza i omija go  na około. To samo podannia, leca wolne, musisz na nie czekać, do tego 80% piłek to podania pod nogi przeciwnika idealnie . Piłka odskakuję, problem z przyjeciem. zawodnicy wolni, nie wystawiają się. Wygląda to tak jakby gra była w zwolnionym tempie, a winna była  karty graficzna. W moim polu karnym koleś może sobie chodzić jednym zawodnikiem, a ja biegam jak głupi bez możliwości odbioru. Nawet jak wpadne w niego to piłka odbija się na kilka metrów do kolejnego

https://www.youtube.com/watch?v=IG3TofVBSCw

Wiadomość 33 z 37 (239 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Powolna gra

[ Edytowane ]
★ Guide

@AluneczekNie prawda. Moderacja Ea nie ma gdzieś graczy. Nasz naczelny cenzor Ea Kuba często do mnie pisze grożąc banem Standard smile 

 

Wiadomość 34 z 37 (196 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Powolna gra

★★★★ Apprentice

Ja w tym tygodniu to mam takie opóźnienie, że moi zawodnicy nawet z pierwszej piłki nie mogą zagrać . Nie łapie mi połowy komend które wciskam na padzie. 

Wiadomość 35 z 37 (170 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Powolna gra

★★ Apprentice
@Korki093 To samo mam , grają jak dzieci przed domem 😆 a podania prostopadle za plecy to hit. U mnie dzisiaj kohler dogonił mbappe. Chciałem zadzwonić dzisiaj do EA help ale mnie rozłącza. Powodzenia wszystkim.
Wiadomość 36 z 37 (150 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Powolna gra

★★★★ Guide

Tyle co sobie popiszemy. Takktyka na przeczekanie, że  wkońcu damy sobie spokój. Tak mam od fify19 bodajże. Powolna niereagująca gra. Składałem to na łącze internetowe, ale jak się okazało  na światłowodzie to samo. Najgorsza ta olewka, czy to na infolini, czy tutaj. Kupiłeś, jak się nie podoba to nie graj. Szkoda że konkurencji nie ma

Wiadomość 37 z 37 (164 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem

fifa-20-player-splash

Zabezpiecz swoje konto FIFA

Włącz weryfikację logowania, aby chronić swoje dane i uzyskać dostęp do aplikacji FUT Web App.

Zobacz więcej w centrum pomocy EA