Dot.: Powolna gra

autor: kaski1986
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Dot.: Powolna gra

★★★★ Guide

A jak rozróżniasz  przed meczem, że grasz u siebie? Po tej aktualizacji jeszcze gorzej. Jazda na łyżwach. Blokowane podania odbijają się na pół boiska, a u kolesia wszystko zostaje przy nodze. Kilka meczy zagrałem i w każdym to samo. Wyniki wysokie, ponieważ nie moge w ogóle się bronić. Obrońca jeszcze biegnie 3 metry za nim  zawraca, taki delay

https://www.youtube.com/watch?v=UpENJ4WJTi0

Wiadomość 11 z 37 (280 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Powolna gra

★★★★ Guide

Pomocy, czego to wina. Piłkarze się ślizgają, nie moge się bronić ani atakować. Podania strasznie wolne. Wszystko przegrywam, równie dobrze moge pada odłożyć. Tak się nie da grać

https://www.youtube.com/watch?v=dX8W08j91H8

Wiadomość 12 z 37 (258 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Powolna gra

★★★★ Apprentice

@Greg2327 

Widzę byq, że dalej walczysz z tym . Ja już sobie dałem dawno spokój, nic z tym nie zrobią i trzeba się z tym pogodzić. Tak jak ta firma ma ludzi w głębokim poważaniu to klękajcie narody. Jedyne co ci mogę poradzić to założenie nowego konta. Ja tak zrobiłem i przez 3 dni mogłem cieszyć się fajną rozgrywką . Dawno gra nie sprawiła mi tyle przyjemności . Składem za jakieś 40k do 3 dywizji bez przegranego meczu (35 winow na 35 rozegranych meczów). Niestety po 3 dniach gra mnie zweryfikowała i stało się to co w załączonych przez ciebie filmikach(gigantyczne opóźnienie na które nie ma bata). Zyczę dalszej pomyślnej walki .

Pozdrawiam

Wiadomość 13 z 37 (244 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Powolna gra

★★★★ Guide

Szkoda gadać, widzisz wysyłam filmiki na ktorych ewidentnie widać że jest problem przy niskim pingu 8-10ms. Komputer też powinine spełniać minimalne wymagania, a nawet nikt z administracji forum się nie odezwie z pomoca.

Wiadomość 14 z 37 (224 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Powolna gra

★ Apprentice
@Greg2327 są toty, zawsze serwery źle działają, za kilka dni wszystko wróci do normy. No stress, tak jest co roku
Wiadomość 15 z 37 (212 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Powolna gra

★★★★ Guide

To nie wina toty, gra od początku kiepsko chodzi. Opóźnienia zamieszczam ok kilku miesięcy. Sprawdzane o różnych porach dnia, ale teraz to już wogóle po aktualizacji  słaba reakcja zawodników  na pc

Wiadomość 16 z 37 (210 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Powolna gra

★★ Apprentice
@Greg2327 Mi pomogło trochę zmiana ustawień kamery, telewizyjna 3 20/20 tak wiem * widać ale trochę pomogło. W lidze weekendowej wychodzę z gry po każdym meczu. Sprawdź też jaki masz NAT internetu. sprawdzałem na mobilnym z Plusa gdzie jest NAT 3 i była porażka. Ping ok 20 stabilny, ale delay był gigantyczny. Jeżeli chodzi o wczoraj to się działy cuda- podania losowe, o prostopadłych na dobieg zapomnij, sprint boost w miejscu, drybling z R2 niewykonalne ale u przeciwnika było czasami podobnie. Można tak wymieniać i wymieniać. Doładuj FP może będzie lepiej😆
Wiadomość 17 z 37 (178 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Powolna gra

★★★★ Guide
@kaski1986 Gram na pc windows11, pobrałem akcesoria xbox żeby sprawdzić jaki nat, wyszło że umiarkowany. Mam internet światłowód 600Mb/s symetryk UPC. Już wcześniej dzwoniłem do UPC, zeby zmienić ipv6 na ipv4, dzieki temu można przekierować porty, ale to nic nie działa. Nie wiem co zrobić, gram w te grę od fofy 2011, teraz w końcu w tym roku mam dostęp do światłowodu, a gra działa jeszcze gorzej niż na mobilnym, albo adls nedii max10. Tak ogólnie to gra działa w miare płynnie, tylko sterowanie jak w gta 5 pod wpływem, skręcasz a on dalej biegnie, albo zwalnia metr przed przeciwnikiem. Być mże to wina konta origin, założyłem go w 2015
Wiadomość 18 z 37 (173 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Powolna gra

★ Apprentice
@Greg2327 a jak grasz np w squad battles to też jest takie opóźnienie???
Wiadomość 19 z 37 (158 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Powolna gra

★★★★ Guide

Zdarzają się wylewy czasami, ale gra na bota jest dużo płynniejsza. Można bawić się piłką.Wygląda to tak, jakby lapek nie wyrabiał online wydajnościowo. Gra jest powolna, przewracają się przy lekkim kontakcie.. Ogólnie problem ze sterowaniem. używam pada xbox series x przewodowo. laptop legion 5 z rtx3050. Nie przegrzewa się, temperatury max 65. Od paździenika szukam jakiegoś rozwiązania..

https://www.youtube.com/watch?v=-PB5rpm0R1k

Wiadomość 20 z 37 (269 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem

fifa-20-player-splash

Zabezpiecz swoje konto FIFA

Włącz weryfikację logowania, aby chronić swoje dane i uzyskać dostęp do aplikacji FUT Web App.

Zobacz więcej w centrum pomocy EA