Poważny błąd - Reset gwiazdek sztuczek technicznych

autor: Skull_MG_88
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Dot.: Kariera zawodnika fifa 20

★★★★ Novice
@kevidkevidek Nie wygląda to jakbyśmy mieli dostać go szybko.

Generalnie to są mega jaja co robi EA.
Wiadomość 81 z 106 (1 272 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Kariera zawodnika fifa 20

★★★★★ Novice
@Twisted_b00gie jest jakieś miejsce gdzie można napisać bezpośrednio do ich jakiegoś działu obsługi klienta czy coś ? bo to już o pomstę do nieba woła.
Wiadomość 82 z 106 (1 223 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Kariera zawodnika fifa 20

★★ Novice

Pierwszy raz spotkałem się z taką sytuacją w jakiejkolwiek grze. Po 2 miesiącach prawie od premiery działa poprawnie tylko jeden tryb - taki na którym można  łatwo zarobić. Gracze którzy zgłaszają problem z karierą zostali całkowicie olani. Pisałem to już gdzieś ale chętnie powtórzę - w 2012 roku przesiadłem sie z pesa na fife - nowa gra kupowana co roku - fifa 20 przelała czarę goryczy i na 100% była to ostatnia Fifa w mojej karierze - chętnie wracam do pesa. Mam nadzieje ze zdecydowana większość graczy zrobi podobnie i pokażemy po raz kolejny ea ze nie warto w ten sposób olewać klientów. Może wtedy banda tych baranów weźmie się na poważnie za robienie gier a nie tylko za liczenie przychodów z nowej cyferki w fut. Nie pozdrawiam 

Wiadomość 83 z 106 (1 195 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Kariera zawodnika fifa 20

★★★★ Novice

No brawo wy, dłużej się nie dało?... Masakra. 

Wiadomość 84 z 106 (1 086 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Kariera zawodnika fifa 20

★★★★★ Novice

jest łatka?

Wiadomość 85 z 106 (1 058 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Kariera zawodnika fifa 20

★★★ Novice

Wygląda na to ze błąd naprawiony!!! 😁 ale i tak brawo za czas w jakim to zrobiliście 😂 tak czy siak, można grać! (obym zaraz nie musiał odszczekać) 😉

Wiadomość 86 z 106 (1 045 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Kariera zawodnika fifa 20

★★★★★ Novice

chyba jednak dalej lipa, zrobiłem nową karierę nowy nowy zawodnik i znowu ma on na starcie 5 gwiazdek a powinien mieć mniej

Wiadomość 87 z 106 (1 043 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Kariera zawodnika fifa 20

[ Edytowane ]
★★★★ Novice

Dobra Patch 1.07 wszedł i właściwie załatwia sprawę. Sytuacja wygląda tak że nie wracają zresetowane wcześniej gwiazdki - także nie naprawia rozpoczętych już karier. ALE jak macie save'a sprzed resetu po minięciu 75 rywali dryblingiem i dostaniu nowej gwiazdki te się już NIE Resetują. Także jak ktoś ma wczesniejsze save może grać spokojnie. Jeśli nie to niestety pozostaje Kariera od nowa. 

Wiadomość 88 z 106 (1 011 wyświetleń)

Dot.: Poważny błąd - Reset gwiazdek sztuczek technicznych

Community Manager

Ostatnia aktualizacja gry FIFA 20, rozwiązała opisywany przez Was problem (dziękuję wszystkim za potwierdzenie Standard smile). Tłumaczenie oraz pełną listę poprawek możecie znaleźć tutaj

 

Dziękuję wszystkim za cierpliwość w czasie, gdy rozwiązywaliśmy ten problem. 

Wiadomość 89 z 106 (4 032 wyświetleń)

Dot.: Poważny błąd - Reset gwiazdek sztuczek technicznych

★★ Novice

Czy tylko u mnie nic się nie zmieniło? (Xbox one X)

Wiadomość 90 z 106 (858 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem

fifa-20-player-splash

Zabezpiecz swoje konto FIFA

Włącz weryfikację logowania, aby chronić swoje dane i uzyskać dostęp do aplikacji FUT Web App.

Zobacz więcej w centrum pomocy EA