Dot.: Kariera zawodnika fifa 20

autor: Areczek9
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Dot.: Kariera zawodnika fifa 20

★★★★ Novice

Kiedy ma być ta aktualizacja na ps4? 

Wiadomość 71 z 106 (1 182 wyświetleń)

Dot.: Kariera zawodnika fifa 20

★★★★★ Novice

jest ta łatka ? 

pomogła?

Wiadomość 72 z 106 (1 138 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Kariera zawodnika fifa 20

★★★★ Novice

@imbosskrl  Cała ta sytuacja z tym bugiem jest tak kuriozalna że szkoda nawet o tym gadać. Jasne, że to powinno działać od razu w końcu zapłaciliśmy za gotowy produkt a nie preorder, na który musimy czekać miesiąc żeby zagrać. Ja mam save'a z przed meczu z 74 dryblingami i po nim jak gwiazdki zostały zresetowane. 

Jak tylko wejdzie patch na PS4 przetestuje czy trzeba zaczynać karierę jeżeli jest się przed resetem. Niestety na PS jest ta nieszczęsna certyfikacja patchy więc kto wie kiedy on wejdzie. Liczę że w ciągu paru./ parunastu godzin. 

Wiadomość 73 z 106 (1 117 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Kariera zawodnika fifa 20

★★★★★ Novice

Jest listopad od prawie 2 miesięcy powinienem się cieszyć tym co kupiłem fifą i trybem kariery tym czasem czekam na aktualizację która jeszcze nie wyszła na ps4 ! Porażka życzę wam upadku 

Wiadomość 74 z 106 (1 015 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Kariera zawodnika fifa 20

★★★★★ Novice

o to co naprawia aktualizacja, 

Tryb kariery:

 

Dokonane zmiany:

  • Maksymalny wzrost zawodnika tworzonego w trybie kariery wynosi teraz 206 cm.

 

Rozwiązane problemy:

  • Brak możliwości pominięcia scen przedmeczowych przed niektórymi ważnymi meczami.
  • Podczas tworzenia wirtualnej gwiazdy w karierze piłkarza czarne buty były nieprawidłowo wyświetlane jako całkowicie czarne.

czyli znowu nie widać nic o resecie sztuczek

Wiadomość 75 z 106 (945 wyświetleń)

Dot.: Kariera zawodnika fifa 20

[ Edytowane ]
★★★★ Novice

@kevidkevidekSkąd to wziałeś? W opise do 1.07 jest

 

Career Mode:

Addressed the following issues:

Created players having their Skill Moves and Weak Foot reset in situations where an increase to the stat was earned when the values were already at the max of 5.
Being terminated from your manager position in some situations due to delegating contract negotiations even in situations where the manager was having significant team success that season.
Text alignment issues on the Tables screen impacting Goal Difference and Points.

Także coś tam widać ruszyli. Inna sprawa to fakt że na Patch na PS4 trzeba tyle czekać i nigdzie nie ma żadnego info kiedy zostanie wydany to kolejna mega żenada ze strony EA.

Wiadomość 76 z 106 (865 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Kariera zawodnika fifa 20

★★★★★ Novice

https://answers.ea.com/t5/Wiadomosci-i-aktualizacje/FIFA-20-Aktualizacja-czwarta/m-p/8396833#M12

 

proszę cię bardzo.

Mam nadzieję że ta łatka załatwi problem i że się w końcu pojawi co nie zmieni faktu że więcej nic z EA nie kupię 

Wiadomość 77 z 106 (858 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Kariera zawodnika fifa 20

[ Edytowane ]
★★★★ Novice

@kevidkevidekGość podaje info na temat  czwartej aktualizacji podczas gdy 1.07 to już 6-ty patch -

tu masz info https://www.dailystar.co.uk/tech/gaming/fifa-20-update-107-patch-20817612 -

 

Chodzą jednak słuchy że to dość lichy patch, który ma uspokoić pecetowców bo strasznie dymią, a fakt że tak długo go nie ma na PS4 oraz brak info na oficjalnej stronie EA może znaczyć że coś mocno z nim jest nie tak. (skoro jest taki problem z certyfikacją - normalnie wychodzi dzień maks dwa po PC) 

 

EA Przegina mocno pałę. Mimo wielu wad zawsze ich lubiłem ale to co robią przy okazji F20 to MASAKRA. 

Wiadomość 78 z 106 (832 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Kariera zawodnika fifa 20

★★★★★ Novice

no właśnie coś mi się nie zgadzało z tą czwartą aktualizacją ale myślałem że skoro wyszła 1.07 na pc to on właśnie o tej pisze, czyli nie mamy się co spodziewać w najbliższym czasie ? jak sądzisz ?

Wiadomość 79 z 106 (821 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Kariera zawodnika fifa 20

★★★ Novice

Moja cierpliwość się kończy, może czas zobaczyc co u konkurencji i pograć w PES2020 🤔 w końcu sami nas tam wypychają 😂

Wiadomość 80 z 106 (803 wyświetleń)

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem

fifa-20-player-splash

Zabezpiecz swoje konto FIFA

Włącz weryfikację logowania, aby chronić swoje dane i uzyskać dostęp do aplikacji FUT Web App.

Zobacz więcej w centrum pomocy EA