Błąd sztuczek kariera Fifa 20

autor: KZ_GD29
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Dot.: FIFA 20 Kariera zawodnika problem z gwiazdkami sztuczek

★★★ Novice

Ja oprócz braku tricków zaobserwowałem jeszcze kilka błędów

 

1) Gram w rep. Polski moja postać jak i Lewandowski mają nr 9 na koszulce xD

2)Miałem ducha na boisku który stał przez cały mecz miałem go też w menu oraz menu wyboru koszulek xD

3) brak sztuczek ale to juz wiadomo...

 

Najbardziej zbugowana fifa od kiedy gram w fife xD

Wiadomość 31 z 106 (1 691 wyświetleń)

Dot.: FIFA 20 Kariera zawodnika problem z gwiazdkami sztuczek

★★★★★ Novice

aktualizacja 1.05 nic nie dała EA to dziadostwo to że to moja ostatnia fifa (celowo z małej litery) to już pewne teraz mam tylko pytanie do "speców" z ea gdzie mam złożyć reklamację ? bardzo chętnie pobawie się w jakieś wnioski itp może tam odpowiecie bo tu wam brak jaj tfu na was

Wiadomość 32 z 106 (1 650 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: FIFA 20 Kariera zawodnika problem z gwiazdkami sztuczek

★★★★ Novice

Właśnie o tym samym miałem napisać. Numery zawodników się powtarzają, co za parodia

Wiadomość 33 z 106 (1 609 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: FIFA 20 Kariera zawodnika problem z gwiazdkami sztuczek

★★ Novice

Ciekawe czy w ogóle maja zamiar to naprawić,ktoś wie?? 

Wiadomość 34 z 106 (1 526 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: FIFA 20 Kariera zawodnika problem z gwiazdkami sztuczek

★★★★ Novice

Stworzyłem nową postać i jeszcze raz zacząłem karierę zawodnika. Jako, że 2 dodatkowe gwiazdki to ok 10-12 meczów to dość szybko kolejny raz się wkurzyłem. Znikające gwiazdki nadal nie są naprawione. Najgorsze jest to że na wszystkich forach EA chwali się że patch 1.05 naprawił tryb kariery. Nie wiem może jestem nienormalny ale bez sztuczek technicznych nie da się grać, także fajnie że poprawili Ligę Mistrzów, bo i tak nijak do niej nie dojdę. Ponadto nic o próbie naprawienia tego problemu nie mogę  znaleźć. Mega żenada. EA wchodzi na nowy poziom "FIFA20 Zagrajmy w Crapa Edition" ... Ostatni raz tak czekałem na Patcha przy Kingdom Come, tylko że różnica między EA a Warhorse to kilkukrotnie wyższy budżet EA przy jednocześnie kilkukrotnie mniejszej ambicji Twórców. A wystarczyło po prostu nie zepsuć tego co zrobili w zeszłym roku...  ŻAL! 

Wiadomość 35 z 106 (1 511 wyświetleń)

Dot.: Poważny błąd - Reset gwiazdek sztuczek technicznych

★★ Novice

Dalej mają nas w *, lepiej robić kolejną paczkę i zarabiać hajs :/ 
A tak uwielbiam tryb kariery... 

Wiadomość 36 z 106 (1 506 wyświetleń)

Dot.: Kariera zawodnika fifa 20

★ Novice

Ten sam błąd, niestety. 

Wiadomość 37 z 106 (1 482 wyświetleń)

Błąd sztuczek kariera Fifa 20

★★★ Newbie

Produkt: FIFA 20
Platforma:Sony Playstation 4
Jak brzmi Twój gamertag/PSN ID? NOS_6891
W którym trybie miało to miejsce? Tryb Kariery
W jakim trybie? Tryb kariery – zawodnik
Jak często występuje ten problem? 100%
W jaki sposób możemy odtworzyć ten problem? Rozpocząć tryb kariery jednym zawodnikiem z pola stworzonym przez siebie i zagrać około dwa sezony..
Co się dzieje? Zawodnik traci możliwość wykonywania trików a liczba jego gwiazdek nagle maleje do zera.
Co powinno się stać? Naprawienie błędu, który powoduje utratę gwiazdek.

Witam, 

 

Zakupiłem najnowszą odsłonę gry fifa jak co roku tylko i wyłącznie dla trybu kariery jednym zawodnikiem. Niestety w pewnym etapie kariery zawodnik traci możliwość wykonywania sztuczek, zerują się  jego gwiazdki co zabiera cała przyjemność z gry. Gra stała się bezużyteczna, towar jest niezgodny z umową.

Wiadomość 38 z 106 (1 127 wyświetleń)

Dot.: Poważny błąd - Reset gwiazdek sztuczek technicznych

★ Novice

Jak na razie to fifa 20 to najgorsza fifa jaka była tyle błędów ... tragedia powinni dopracować tą gre i wypuścić trochę pózniej nikt by się nie obraził a tak to mamy to co mamy ... 

Wiadomość 39 z 106 (1 384 wyświetleń)

Dot.: Poważny błąd - Reset gwiazdek sztuczek technicznych

★★★★ Apprentice

@EA_Kuba  Będzie wkońcu jakieś info kiedy jaks poprawka ? 

Wiadomość 40 z 106 (1 339 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem

fifa-20-player-splash

Zabezpiecz swoje konto FIFA

Włącz weryfikację logowania, aby chronić swoje dane i uzyskać dostęp do aplikacji FUT Web App.

Zobacz więcej w centrum pomocy EA