Dot.: Poważny błąd - Reset gwiazdek sztuczek technicznych

autor: Le_ON_6623
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

FIFA 20 Kariera zawodnika problem z gwiazdkami sztuczek

★ Novice

Produkt: FIFA 20
Platforma:PC
Jak brzmi Twój gamertag/PSN ID? dzes8
W którym trybie miało to miejsce? Tryb Kariery
W jakim trybie? Tryb kariery – zawodnik
Jak często występuje ten problem? 100%
W jaki sposób możemy odtworzyć ten problem? Prawdopodobnie gdy zacznie się karierę w taki sposób aby na starcie mieć 4 lub 5 gwiazdek i wykona się osiągnięcia, które dodają gwiazdki.
Co się dzieje? Mój piłkarz po otrzymaniu kolejnych gwiazdek sztuczek (skill moves) zresetowały się i teraz ma 0. Nie może nawet zamarkowac strzału.
Co powinno się stać? prawdopodobnie po otrzymaniu następnych gdy ma już 5 nie powinno stać się nic

Jak widać mój zawodnik ma teraz 0 gwiazdek skill moves. Stało się to po wykonaniu wyzwania dającego dodatkową gwiazdkę. Czy da się to jakoś naprawić?

Wiadomość 21 z 106 (1 812 wyświetleń)

Zawodnik stracił gwiazdki sztuczek

★★★ Novice

Produkt: FIFA 20
Platforma:Microsoft XBOX One
Jak brzmi Twój gamertag/PSN ID? pawciuleq
W którym trybie miało to miejsce? Tryb Kariery
W jakim trybie? Tryb kariery – zawodnik
Jak często występuje ten problem? 100%
W jaki sposób możemy odtworzyć ten problem? Spróbujcie sami stworzyć zawodnika, który będzie posiadał 5 gwiazdek sztuczek. W moim przypadku niski lewy skrzydłowy. Następnie ukończenie jakieś wyzwanie dające w nagrodzie gwiazdkę sztuczek.
Co się dzieje? Mój zawodnik ma 0 gwiazdek sztuczek, a miał 5.
Co powinno się stać? Powinienem dalej mieć 5 gwiazdek.

Mój zawodnik po rozpoczęciu kariery miał 5 gwiazdek sztuczek. Ukończyłem jakieś wyzwanie i nagroda było „+1 gwiazdek sztuczek”. Teraz mój zawodnik ma 0 gwiazdek i nie potrafi wykonać żadnego zwodu.

 


PS. nie mogę dodać zdjęcia bo „plik jest za duży”

Wiadomość 22 z 106 (1 732 wyświetleń)

Dot.: Zawodnik stracił gwiazdki sztuczek

★★ Novice
@LAKIsevenn Mam to samo.
Wiadomość 23 z 106 (1 714 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Poważny błąd - Reset gwiazdek sztuczek technicznych

★★★ Apprentice

Serio... nawet po nowej aktualizacji dalej ten sam błąd chyba jednak trzeba będzie wrócić do FIFY 19 bo i tak chyba to nie zostanie naprawione. Jakbym wiedział ze takie coś będzie to nawet bym nie kupował 20.

Wiadomość 24 z 106 (1 819 wyświetleń)

Dot.: Poważny błąd - Reset gwiazdek sztuczek technicznych

★ Apprentice

To są chyba jakieś Jaja, kupuje fife w dniu premiery od 5 lat i ten był ostatnim, wypuszczacie na rynek nie grywalną grę, nie gram w fut tylko w tryby kariery, chyba jedyne co mi pozostaje to ubiegać się o reklamacje bo zostałem przez was oszukany....  PES 2021 Witaj w przyszłym roku 

Nawet nie ma żadnej informacji od was co z tym błędem, gratuluje EA 

Wiadomość 25 z 106 (1 811 wyświetleń)

Dot.: Poważny błąd - Reset gwiazdek sztuczek technicznych

★★★★ Novice
Spoiler
 

Powoli kończy mi się cierpliwość, EA ma graczy głęboko w poważaniu, żenada i porażka, w łataniu gry moglibyście się uczyć od CD Projekt Red, kpiną jest płacić za grę 280 zł i otrzymać takiego babola, brak konkurencji ze strony PESa juz calkowicie sprawil ze macie wywalone na te produkcje i odcinacie jedynie kupony. Żeby nie być w stanie połatać kilku błędów gry w 3 tygodnie... Może jak zaczniecie tracić stałych graczy to obudzicie się z tego pieprzonego letargu i weźmiecie do roboty, nie pozdrawiam. 

Wiadomość 26 z 106 (1 801 wyświetleń)

Dot.: Poważny błąd - Reset gwiazdek sztuczek technicznych

★★★★ Novice

Czy ktoś z EA się w ogóle ustosunkował do  tematu resetu gwiazdek? Widzę mnóstwo komentarzy tutaj i na zagranicznych forach ale ani jednego z EA 
"tak wiemy o tym naprawimy". Można odnieść wrażenie, że albo tej gry nie testowali i wypuścili mega babola, albo mają nas gdzieś. W normalnych warunkach zwróciłbym wadliwy produkt do sklepu, bo zapłaciłem za coś co powinno działać. A nie działa. Ale się nie da... 

Wiadomość 27 z 106 (1 785 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: FIFA 20 Kariera zawodnika problem z gwiazdkami sztuczek

★★★★ Novice

To jest czysta paranoja... Nie dość że stracili licencje do Juventusu to jeszcze tak poważne błędy w trybie kariery, najgorsza FIFA jaką kupiłem bo już napewno za rok przechodzę na PES. Człowiekowi tak dobrze idzie w tryb kariery zdobywa doświadczenie skacze na kolejny level, a tu EA resetuje ci gwazki... Strzał w kolano. 

Wiadomość 28 z 106 (1 762 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: FIFA 20 Kariera zawodnika problem z gwiazdkami sztuczek

★★★ Novice

Wie ktoś czy po aktualizacji do 1.05 cos się zminiło z tymi gwiazdkami sztuczek?

Wiadomość 29 z 106 (1 751 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: FIFA 20 Kariera zawodnika problem z gwiazdkami sztuczek

★★ Novice
@bakinett nic się nie zmieniło, nadal mam ten sam błąd 😣😔
Wiadomość 30 z 106 (1 746 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem

fifa-20-player-splash

Zabezpiecz swoje konto FIFA

Włącz weryfikację logowania, aby chronić swoje dane i uzyskać dostęp do aplikacji FUT Web App.

Zobacz więcej w centrum pomocy EA