Dot.: Poważny błąd - Reset gwiazdek sztuczek technicznych

autor: kanios
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Dot.: Poważny błąd - Reset gwiazdek sztuczek technicznych

★★★ Novice
@EA_Kuba Wiadomo kiedy zostanie to naprawione? I czy zdobyte gwaizdki umiejetnosci po fix patchu beda oddane czy po prostu trzeba radzic sobie jakims cheat table? No bo szkoda teraz jakbym mial zaczynac od 69 ovrl gdzie juz mam ponad 80 :/
Wiadomość 11 z 106 (1 452 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Poważny błąd - Reset gwiazdek sztuczek technicznych

★★★ Newbie
@Skull_MG_88 wyszła już ładka bo nie wiem czy tworzyc nowa kariere bo nadal mam 0 gwiazdek sztuczek
Wiadomość 12 z 106 (1 279 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Poważny błąd - Reset gwiazdek sztuczek technicznych

★★★ Novice
@KicksterTV Wyszla, ale nie zostal naprawiony blad. EA wydalo latke do FUT i VOLTA. Podobno w drugiej latce bedzie to naprawione. Podobno.

Nie jestem pracownikiem EA. Pomagam jako gracz Standard smile
Wiadomość 13 z 106 (1 211 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Poważny błąd - Reset gwiazdek sztuczek technicznych

★ Novice

Ten sam problem here. Tryb do śmieci na ten moment. Mam nadzieję tylko że nie będę musiał zaczynać nowej kariery.

Wiadomość 14 z 106 (1 187 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

FIFA 20 Kariera jednego gracza

[ Edytowane ]
★ Novice

Witam

Jak nauczyć swoją postać trików? W osiągnięciach ma 0 gwiazdek w sztuczkach technicznych ale żeby to odblokować muszę ich używać. Dodam że prawy analog na innych zawodnikach działa natomiast na moim właściwym jakby go wyłączało, to samo jest z zastawianiem się (LT) (Wersja PC)

Wiadomość 15 z 106 (1 104 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Poważny błąd - Reset gwiazdek sztuczek technicznych

★★★★★ Apprentice

Niestety póki co nie wiadomo kiedy wyjdzie łatka do trybu kariery. Ogólnie ten problem jest w tym momencie najbardziej komentowanym problemem na zagranicznym forum i może EA pospieszy się z wydaniem łatki. 

Wiadomość 16 z 106 (1 170 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Poważny błąd - Reset gwiazdek sztuczek technicznych

★★★★ Apprentice

@EA_Kuba  Długo jeszcze geniusze z EA beda naprawiać bład ? Wydajecie nie  skonczony produkt i bierzecie za to pieniądze , żenada ! 

Wiadomość 17 z 106 (1 163 wyświetleń)

Dot.: Poważny błąd - Reset gwiazdek sztuczek technicznych

★★★ Novice
@kanios Moze ten blad jest bardziej zlozony i powazniejszy niz nam sie wydaje :/ Byc moze maja problemy zeby to naprawic, aczkolwiek nie sprawdzalem news'ow takze nie wiem czy jest jakikolwiek update w tej sprawie Standard smile
Wiadomość 18 z 106 (1 158 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Poważny błąd - Reset gwiazdek sztuczek technicznych

★★★★ Apprentice

@MightyMikeGames  moim zdaniem to wersja beta jest od wyłapywania takich błedów , dwa tygodnie i nawet żadnej konkretnej informacji na temat , dlamnie to jest poprostu śmieszne robić gre tylko dla FUT’a tak naprawde . 

Wiadomość 19 z 106 (1 153 wyświetleń)

Dot.: Poważny błąd - Reset gwiazdek sztuczek technicznych

★★★★ Novice

Mam dokładnie to samo, zawodnik stracił wszystkie gwiazdki i nie da się dryblować, nie przypominam sobie tak rażącego błędu w dotychczasowych fifach, narazie w 20'stke da się grać tylko w FUT, reszta trybów to masa bugów i błędów. Czekam na rozwiązanie tej sprawy, kupuje Fife praktycznie co roku płace te 250 zł i wymagam aby gra działała jak należy. Teraz nie rusze trybu kariery może nawet z miesiąc nim EA to łaskawie naprawi... Porażka. 

Wiadomość 20 z 106 (1 133 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem

fifa-20-player-splash

Zabezpiecz swoje konto FIFA

Włącz weryfikację logowania, aby chronić swoje dane i uzyskać dostęp do aplikacji FUT Web App.

Zobacz więcej w centrum pomocy EA