Dot.: Poważny błąd - Reset gwiazdek sztuczek technicznych

autor: kanios
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

Poważny błąd - Reset gwiazdek sztuczek technicznych

★★★★★ Apprentice

Produkt: FIFA 20
Platforma:Sony Playstation 4
Jak brzmi Twój gamertag/PSN ID? Skull_MG_88
W którym trybie miało to miejsce? Tryb Kariery
W jakim trybie? Tryb kariery – zawodnik
Jak często występuje ten problem? 100%
W jaki sposób możemy odtworzyć ten problem? Wystarczy stworzyć zawodnika, który automatycznie dostaje 4 gwiazdki sztuczek technicznych
Co się dzieje? Po stworzeniu zawodnika w trybie kariery ma on 4 gwiazdki sztuczek. Wystarczy "przedryblować" 75 zawodników w meczu żeby dostać kolejne dwie gwiazdki, które resetują umiejętności zawodnika do zera. Zawodnik ma 0 gwiazdek i nie można wykonywać nawet najprostszych sztuczek co powoduje, że tryb kariery zawodnika jest kompletnie niegrywalny...
Co powinno się stać? W momencie tworzenia zawodnika powinny być 2 gwiazdki skoro można odblokować kolejne 3 w trakcie kariery. W tym momencie cały postęp w karierze jest bezużyteczny w moim wypadku bo nie da się grać bez możliwości dryblingu...

Wiadomość 1 z 106 (6 085 wyświetleń)

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: Poważny błąd - Reset gwiazdek sztuczek technicznych

Community Manager

Ostatnia aktualizacja gry FIFA 20, rozwiązała opisywany przez Was problem (dziękuję wszystkim za potwierdzenie Standard smile). Tłumaczenie oraz pełną listę poprawek możecie znaleźć tutaj

 

Dziękuję wszystkim za cierpliwość w czasie, gdy rozwiązywaliśmy ten problem. 

Zobacz w watku

Wiadomość 89 z 106 (4 128 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi
Highlighted

Dot.: Poważny błąd - Reset gwiazdek sztuczek technicznych

★★★★ Apprentice

Mam dokładnie taki sam problem , co można z tym zrobić ? 

Wiadomość 2 z 106 (6 034 wyświetleń)

Dot.: Poważny błąd - Reset gwiazdek sztuczek technicznych

★★★★★ Apprentice

Nic, to błąd w grze. EA musi wypuscic łatkę ale póki co nie widac, żeby mialo to nastapic. Na angielskim forum ten temat jest bardzo popularny i już pisałem do EA modów w tej sprawie, a inni pisali na czacie z pomoca techniczną USA  i niestety nie ma żadnej odpowiedzi ani rozwiazania. Trzeba czekac niestety...

Wiadomość 3 z 106 (6 018 wyświetleń)

Dot.: Poważny błąd - Reset gwiazdek sztuczek technicznych

[ Edytowane ]
Community Manager

Hej @Skull_MG_88 @kanios 

 

Informacje na temat tego błędu zostały przekazana do odpowiednich zespołów Standard smile Aktualnie badamy podobne zgłoszenia. 


@dzes8 @ThePrzemox @LAKIsevenn  Połączyłem Wasz post z innym opisującym ten sam problem.

Wiadomość 4 z 106 (5 996 wyświetleń)

Dot.: Poważny błąd - Reset gwiazdek sztuczek technicznych

★★★★ Apprentice
@EA_Kuba Dzięki , liczę na szybkie wypuszczenie łatki
Wiadomość 5 z 106 (5 972 wyświetleń)

Kariera zawodnika fifa 20

★★★ Newbie

Mam problem. Grając w karierze zawodnika swoim własnym stworzonym po uzyskaniu osiągnięcia "75 zawodników miniętych dryblingiem" zawodnik traci wszystkie gwiazdka sztuczek i. Ktoś ma podobny problem? 

Wiadomość 6 z 106 (5 910 wyświetleń)

Fifa 20 problemy z wirtualną gwiazdą

★★ Novice

Witam, 

Po aktualizacji gry straciłem wszystkie gwiazdki sztuczek w wirtualnej gwieździe, nie mam ani jednej i nie mogę robić żadnych sztuczek a co za tym idzie odblokowywać kolejnych wyzwań.

Wiadomość 7 z 106 (5 709 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Poważny błąd - Reset gwiazdek sztuczek technicznych

★★★ Novice
@Skull_MG_88 Myślisz ze po łatce gwiazdki zostaną przywrócone? Czy będzie trzeba zaczynać karierę od nowa?
Wiadomość 8 z 106 (5 910 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Kariera zawodnika fifa 20

@Wixbar 

 

Już EA wie o tym błędzie.

CCP Hero Banner - Blue.png

Wiadomość 9 z 106 (5 891 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Kariera zawodnika fifa 20

★★★★ Novice

Mam ten sam problem. Nie zwróciłem akurat uwagi kiedy to się stało, ale przez chwilą sprawdziłem i zgadza się to w 100% z tym co napisałeś. Aktualnie ten tryb jest niegrywalny

Wiadomość 10 z 106 (5 864 wyświetleń)

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem

fifa-20-player-splash

Zabezpiecz swoje konto FIFA

Włącz weryfikację logowania, aby chronić swoje dane i uzyskać dostęp do aplikacji FUT Web App.

Zobacz więcej w centrum pomocy EA