[#] Potwierdzone problemy: kamienie milowe/bronie/duplikaty/końcowe kredyty

autor: ehhburn
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

[#] Potwierdzone problemy: kamienie milowe/bronie/duplikaty/końcowe kredyty

[ Edytowane ]
★★ Apprentice

Witam , zacznijmy od tego że jest to już irytujące i zdarza się nie pierwszy raz a mianowicie cholerne błędy gry :

1. błąd polega na tym że nie mogę odebrać nagrody za wykonane kamienie milowe (misje odblokowujące ulepszenia do broni itp.)
przydarzyło mi się to w dwóch kamieniach milowych "STRZELEC WYBOROWY DC-15LE' i "POWODZENIA WIEŻYCZKO"
oba kamienie milowe mam zrobione i jest pokazane odbierz nagrodę na szaro.

2. błąd polega na tym że dwa razy zdarzyło mi się pod koniec meczu kiedy sumują się kredyty po wbitym levelu nie otrzymać takowej kwoty
zazwyczaj była mniejsza niż to pokazywano na ekranie końcowym wczoraj z 33 na 34 pisało ze otrzymałem 3k coś kredytów a miałem tylko 2k coś
wcześniej zdarzyło mi się podobnie na niższym levelu

3. błąd polega na tym że nie zawszę z duplikatów otrzymujemy kredyty.

mam nadzieje że pomoc techniczna coś z tym zaradzi i mi naprawi zbugowany odbiór nagród oraz zwróci brakujące kredyty.

Wiadomość 6 z 68 (3 744 wyświetleń)

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: [#] Potwierdzone problemy: kamienie milowe/bronie/duplikaty/końcowe kredyt

[ Edytowane ]
Community Manager (retired)

Aktualizacja 

 

W dniu wczorajszym 06/02 studio wprowadziło poprawkę po stronię serwera, która rozwiązuje problem kamieni milowych i nowych odblokowań. Wcześniejsze wykonane już kamienie milowe, powinny również pojawiać się do odblokowania na Waszych profilach! 

 

Jeśli nadal nie możecie odebrać jakiejś konkretnej nagrody, proszę Was abyście przekazali informację poniżej, co nadal jest dla Was zablokowane (zrzut ekranu mile widziany) i będziemy przekazywać te informacje prosto do studia!

 

Problem naliczania końcowych kredytów, również powinien być już rozwiązany.

 

W podziękowaniu za Waszą cierpliwość, wszyscy gracze powinni znaleźć bonusową skrzynię po wejściu do gry! Star

 

P.S Oznaczam tą odpowiedz, jako rozwiązanie dla większej widoczności!

 


 

Edit 08/02/2018

Małe sprostowanie!  

 

Zgodnie z informacją przekazaną przez Studio skrzynia trafi do was w tym tygodniu! Link do oryginalnego posta - TUTAJ.

Zobacz w watku

Wiadomość 54 z 68 (3 988 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

[#] Nie mogę odebrać nagrody za 50 zabójstw Oficerem - potwierdzony problem

[ Edytowane ]
★★★ Newbie

Obecnie mam 70 zabójstw Oficerem, mimo to nie mogę odebrać nagrody za 50, widnieje tam informacja o postępie (50/50), ale pole odbierz nagrodę jest wyszarzone.

Wiadomość 1 z 68 (3 826 wyświetleń)
0 Kudo

Dot.: Nie mogę odebrać nagrody za 50 zabójstw Oficerem

Community Manager (retired)

@MikeTyka 

 

INFORMACJA

 

Studio zostało już powiadomione i pracują nad rozwiązaniem tego problemu po stronie serwera. Studio wdrożyło tymczasowy fix, który powinien spowodować, iż nagrody za tzw. wyzwania (challenges/milestones) powinny się pojawiać (z małym opóźnieniem jednak)

 

 

 

 

Wiadomość 2 z 68 (3 814 wyświetleń)
0 Kudo

Nie dodaje mi zabójstw do kamieni milowych

★★★ Apprentice

Nie dodaje mi wszystkich zabójstw żołnierzy do kamieni milowych. Mam na przykład na koniec meczu 16 eliminacji, a w w kamieniu milowym dodaje tylko 10, innym razem jeszcze mniej. Mam na myśli czyste zabójstwa bez asyst. Strasznie to wydłuża odblokowanie nowych broni i ich ulepszeń. Nie ma tego problemu przy myśliwcach, tam do kamieni milowych dodaje każde jedno zestrzelenie.

Wiadomość 3 z 68 (3 810 wyświetleń)
0 Kudo

Dot.: Nie dodaje mi zabójstw do kamieni milowych

Community Manager (retired)

@ApexXxSucker 

 

Przeniosłem Twój wpis tutaj, gdzie umieściłem informację, iż studio bada właśnie problem naliczania/nagradzania kamieni milowych. Prosimy o cierpliwość!

Wiadomość 4 z 68 (3 793 wyświetleń)
0 Kudo

Dot.: Nie dodaje mi zabójstw do kamieni milowych

★★★ Apprentice

Zauważyłem również, iż nie dodaje wszystkich punktów do leveli rangi. Serwer gubi czasem około 1000 do 1500 punktów z walk myśliwców, gdzie nie ma kart łowca nagród ani obrońca.

Wiadomość 5 z 68 (3 788 wyświetleń)
0 Kudo

Dot.: Odbierz nagrodę / Duplikaty / Końcowy wynik kredytów

Hej,

Osobiście nie gram w Battlefronta 2, ale wiem, że pierwsze dwa problemy opisane przez Ciebie spotkały wiele osób. Odpowiednie studio z pewnością już o nich wie i pracuje nad ich rozwiązaniem.

Co do trzeciego błędu nie mam jeszcze żadnych informacji, ale myślę, że jest on ściśle powiązany z resztą.

Wiadomość 7 z 68 (3 702 wyświetleń)

Nie mogę odebrać nagrody za 50 zabójstw Specjalistą

[ Edytowane ]
★ Novice

Grałem w Battlefront 2 i w końcu kiedy osiągnełem 50 zabójstw specjalistą nie mogłem odebrać nagrody z 50 zabójstwami oraz skrzynką specjalisty mam nadzieje że ten błąd zostanie naprawiony bo jednak StarWars Battlefront to bardzo dobra i porządna gra i nie chciałbym aby jakaś usterka zniszczyła mi chęć grania w tą grę.

Wiadomość 8 z 68 (3 311 wyświetleń)
0 Kudo

Nie mogę odebrać kilku nagród za osiągnięcia w Battlefront 2

★★ Novice
Witam! Od wczoraj nie mogę odebrać 4 nagród za osiągnięcia. Dziś zdobyłem nowe nagrody, które można było odebrać bez problemu, a wczorajsze nadal są niedostępne. Poniżej obraz problemu.
Wiadomość 9 z 68 (3 496 wyświetleń)

Dot.: Nie mogę odebrać kilku nagród za osiągnięcia w Battlefront 2

★★ Novice
ja mam to samo nawet z tymi samymi osiagnieciami
Wiadomość 10 z 68 (3 492 wyświetleń)

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem