Potencjalne rozwiązanie błędu (...) pod adresem 0x01000019. - Windows 8.1

autor: Aroniero_D_Yami
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Potencjalne rozwiązanie błędu (...) pod adresem 0x01000019. - Windows 8.1

[ Edytowane ]
★★★★ Novice

Pełna treść błędu:

Instrukcja spod 0xc03df376 (ta wartość się zmienia przy każdym kolejnym errorze) odwołuje się do pamięci pod adresem 0x01000019. Pamieć nie może być read. 

Rzeczy które zrobiłem do tej pory (polecam zrobić je najpierw):

  • Brak aktualizacji GPU (jeżeli ktoś sie zastanawia). Ja posiadam RX 480 (ostatnią aktualizacje miałem w 2017 - 17.7.1).
  • Aktualizacja Windows'a 8.1: 
    KB3173424 https://support.microsoft.com/en-us/kb/3173424
    KB3172614 https://support.microsoft.com/en-us/kb/3172614
  • Dezinstalacja gry, pobranie nowej i ponowne zainstalowanie
  • wykasowanie wszystkich ustawień z folderu (C:\Users\ABC\Saved Games\Respawn\Apex\local)
  • Naprawa gry: Origin -> Moja biblioteka gier -> Apex -> Ustawienia (zębatka) -> Napraw
  • Aktualizacja gry: Origin -> Moja biblioteka gier -> Apex -> Ustawienia (zębatka) -> Zaktualizuj grę

Wszystkie czynności wyżej wymienione nic mi nie dały (ale mogą Tobie). Posiadałem crashe co każdy mecz do 5 minut rozgrywki. Dzisiaj rano zastosowałem dwie czynności które "niby" zniwelowały cały problem. Na ten moment faktycznie problem ustał. A są to:

  • Ustawienie Level capu dla fps'ów: 
    Origin -> Moja biblioteka gier -> Apex -> Ustawienia (zębatka) -> Właściwości gry -> Zaawansowane opcje uruchamiania -> Wpisanie w argumenty wierszu poleceń:
    +fps_max 80
    (jeżeli ktoś posiada 144hz to niech popróbuje z zwiększeniem tej wartości do właśnie 144 lub 150) Tutaj można pokombinować ponieważ przy wartości +fps_max 70 posiadałem crashe natomiast przy 80 już nie. Warto samemu zobaczyć/sprawdzić/przetestować.
  • Easy Anti Cheat zmiana priorytetu:
    Uruchom Apex -> Zminimalizuj gre -> Przejdz do Menedzera zadań (Ctrl+Alt+Delete) -> Szczegóły -> Znajdz i kliknij prawym na EasyAntiCheat.exe -> Ustaw Priorytet na niski. 
    Tą czynność należy powtarzać za każdym razem jak odpalisz Apex'a ponieważ ta opcja się resetuje !!!!!

Nie wiem która z tych rzeczy mi pomogła wiem że mogę grać normalnie na tą chwilę. Mordowałem się z tą grą dobre 2 tygodnie i w końcu mogłem usiąść i pograć te 3-4h bez żadnego crasha i chciałem się podzielić z tym. Dajcie znać czy pomogło wam to czy jednak niestety nie, bo wtedy jedynym wyjściem bedzie pewno czekanie na patchfix'a. 

Pozdrawiam, Aroniero.

Wiadomość 1 z 1 (481 wyświetleń)

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem