Witam ,

Rozgrywałem mecz FUT CH.

Godzina 13:00

Data 17-11-2018

Wygrywam 3-0 minuta 68 minuta meczu koleś wychodzi z gry. Kółeczko kreci się z 2 min i wyłącza servery EA.

Zaliczyło mi porażkę ....

Prosiłbym o zaliczenie mi ostatniego meczu jako zwycięstwa. Sprawdźcie logi jak wyglądał mecz.

Pozdrawiam

Wiadomość 1 z 10 (814 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

★★★ Newbie

Mam to samo . Dwa mecze wygrane po 3-0 i 4-0 za;iczone jako porazki kpina jakas.

Wiadomość 2 z 10 (789 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

★ Novice

Ciekawe czy coś z tym zrobią , bo ciągle się powtarzają te błędy i nic z tego nie ma.

Jakaś rekompensata czy cokolwiek ?

Rozłącza z winy przeciwnika mimo , że wygrywasz albo jest remis nie zalicza Ci zwycięstwa , często Ci cofa mecz albo daje porażkę tak nie powiinno być.

Wiadomość 3 z 10 (781 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

★★★★ Guide

Witajcie!

Niestety nic z tym nie zrobicie. Skoro was wyrzuciło a nie ma komunikatu o problemach z serwerami to nic nie dam wam nawet pisanie do EA. Tutaj znajdziecie temat jak poprawić swoje połączenie z serwerami.

Wiadomość 4 z 10 (780 wyświetleń)

★ Novice

Czytajcie ze zrozumieniem. Wyrzuciło mnie z winy servera EA ale koleś pierw wyszedł z meczu gdzie wygrywałem 3-0.

Gdzie tu jest mój problem połączenia skoro byłem normalnie na tsie i gadałem z kumplami ??

Wiadomość 5 z 10 (765 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

★ Apprentice
Zawsze będzie Twoja wina pamiętaj, EA nie szanuje swoich użytkowników i tyle, dla nich walkower to porażka zawsze dla każdej ze strony, nawet w drafcie to jest, wychodzi ktoś przy stanie 0-0 to zamiast 3-0 dla mnie to muszę grać od nowa mecz numer 1 w drafcie i to z innym przeciwnikiem #deleteFIFA
Wiadomość 6 z 10 (757 wyświetleń)

To samo miałem w DR. Remis 2-2...89 minuta dostaje rzut karny i gościu uciekł...i co i remis.Chore to...Z takimi oszustami nic nie zrobią...Bo ty jako gracz jesteś poszkodowany 3 razy,nie wygrywasz meczu,dostajesz marne grosze za mecz i nie dostajesz pkt..

Wiadomość 7 z 10 (726 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Niestety dla EA, walkower to nie jest wygrana dla jednego z graczy Standard smile Chyba nie znają tego sformułowania, idioci

Wiadomość 8 z 10 (723 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

★ Novice

Czyli piszę o rozwiązanie problemu tutaj i nic z tym nie będzie zrobione tak ?

Nie wycofacie meczu ? Albo dacie mi wygranej?

Cokolwiek jakaś rekompensata powinna być paczka jakaś czy żeton draftu czy coś?

Wiadomość 9 z 10 (709 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Nie raz tak miałem i EA powiedziało że niestety nie mają możliwości cofania statystyk Standard smile Także dla nich walkower z korzyścią dla Ciebie to przegrana i koniec Standard smile