Pomoc Apex Legends nie działa

autor: Matieusz1337
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Pomoc Apex Legends nie działa

★ Novice

Witam

Proszę o pomoc

Mam problem z odpaleniem gry Apex Legends

Błąd jest następujący:

1. włączam gre

2. pokazuje się easy anticheat

3. i pisze ,,r5apex.exe / Aplikacja nie została właściwie uruchomiona (0x000007b)

kliknij przycisk OK, aby zakończyć aplikacje.

 

I w tym problem że : Przeinstalowałem grę , Naprawiałem Easy Anticheata , sprawdzałem spójność plików , ustawiłem zgodność odpalania na windows 7 i za pomocą administratora i dalej nic

Prosze o pomoc w załączniku przesyłam zdjęcie błędu.

 

Wiadomość 1 z 3 (1 712 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Pomoc Apex Legends nie działa

[ Edytowane ]

Witaj

 

Zapoznaj się z tym tematem https://answers.ea.com/t5/Problemy-techniczne/Easy-Anti-Cheat-rozwiazywanie-problemow/m-p/7514452/hi...

 

EDIT: @Matieusz1337 

 

Wykonaj poniższe kroki:

 

-Instalacja każdej możliwej nowej aktualizacji systemu

 

-Instalacja najnowszych sterowników Nvidi 418.81

 

-W folderze gdzie masz zainstalowanego APEXA wyszukaj plik r5apex.exe>właściwości>zgodność>uruchom ten program w trybie zgodności z Windows 7 lub jaki posiadasz>niżej zaznaczyć opcje"uruchom ten program jako administrator>zastosuj

 

-następnie do folderu gdzie masz zainstalowanego APEXA>folder EasyAntiCheat>EasyAntiCheat_Setup odpal>lewy dolny róg "napraw usługę"  po zakończeniu wejdź w Origin>biblioteka gier>prawym na APEX>napraw

 

-Dysk C>użytkownicy>"nazwa">Zapisane gry>Respawn>apex>local>usuń wszystkie pliki z tego folderu

Wiadomość 2 z 3 (1 388 wyświetleń)

Re: Pomoc Apex Legends nie działa

[ Edytowane ]
★★ Novice

Jaka masz kartę graficzną?

 

2. Spróbuj wyłączyć główną kartę graficzna w menadżerze urządzeń i odpalić grę na zintegrowanej (daj znać czy w ogóle się włączyła).

1. Upewnij się, że masz wystarczającą ilość pamięci ram, jeżeli masz mniej wolnego ramu niż 6GB spróbuj zwiększyć rozmiar pliku stronicowania.

Wiadomość 3 z 3 (1 378 wyświetleń)

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem